פינוי אשפה זול ומהיר! במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 

*שרוולי פסולת במרכז

שרוול לפינוי פסולת

בעלות ממוצעת של כ-650 ₪ – 1,600 ₪ לשבוע ימים, שרוול לפינוי פסולת הוא אחת הדרכים הכי מומלצות לפינוי פסולת שיפוצים ובנייה. שרוולים לפינוי פסולת הם עמידים מאוד, וניתן להשליך לתוכם פסולת בנייה ושיפוצים כמו בטון, מרצפות, עץ ועוד.

לרוב, השכרת שרוול לפינוי פסולת תעלה לכם כמה מאות שקלים בודדים לשבוע ועד כ-1,600 ₪, כאשר מחיר זה מתייחס להתקנת שרוולים לפינוי פסולת עד קומה 3. כל קומה נוספת בדרך כלל תעלה לכם כ-150 ₪ – 250 ₪ נוספים. ואם הגעתם לכאן, כנראה שאתם בתהליכי או לקראת תהליכי שיפוצים ובנייה. אם כך, המשיכו לקרוא על דרכים מומלצות להיפטרות מפסולת בניין. הנה כמה דגשים שאולי לא חשבתם עליהם בנושא של פינוי פסולת:

דרכים מומלצות לפינוי פסולת בניין (מלבד שרוול לפינוי פסולת)

הדרכים המומלצות ביותר לפינוי פסולת בניין הן למחזר אותה, לעשות בה שימוש חוזר ולייעוד מחדש. ואמנם הדרך הטובה ביותר להשליך פסולת בניין היא על ידי מחזור ושימוש חוזר בה, אבל לא כל סוגי הפסולת ניתנים למחזור. למשל, בטון לא נועד למחזור. עץ, דווקא כן.

מלבד שרוול לפינוי פסולת בניין, הדרכים המומלצות ביותר לפינוי פסולת בניין כוללות למשל שריפה: תהליך זה שורף את הפסולת במשרפה ייעודית. כמו כן, עבור חלק מהסוגים של פסולת בניין, ניתן להשתמש בתהליך הנקרא קומפוסטציה. תהליך זה מפרק את הפסולת כדי להפוך אותה לדשן שיכול לשמש למטרות חקלאות או גינון. השיטות האלו אינן בשימוש בלעדי על ידי חברות, אלא גם על ידי אנשים פרטיים שרוצים להשליך את פסולת הבנייה שלהם בעצמם.

הדרכים המומלצות ביותר לפינוי פסולת בניין הן באמצעות:

מזבלה: בדרך כלל ניתן להזמין את העירייה כדי להיפטר מחלק מסוגי הפסולת. אם לא אפשרי להזמין את העירייה, תצטרכו להזמיןבטון, חתיכות עץ גדולות, מתכת, לכלוך, סלעים ואדמה. עבור כל אלו ופסולת נוספת, ההמלצה היא התקנת שרוול לפינוי פסולת בניין בעצמכם משאית פינוי פסולת בתשלום, מכולה לפינוי פסולת וכו'.

שימוש במתקני שרוול פינוי פסולת: התקנת שרוולים לפינוי פסולת היא הדרך המומלצת ביותר, ככה שאף חלקיק מהפסולת לא ייזרק לרחוב ויהווה סכנה בטיחותית ואקולוגית.

מרכז מחזור: אין המון מרכזים כאלו, אבל מי שמעוניין לשמר את האקולוגיה ולשמור על הסביבה ימצא כאלו באזור של בית דגן (לפני ראשל"צ לבאים מכיוון יפו).

– מרכז קומפוסטציה – זוהי אופציה עבור מי שמעוניין להיפטר מפסולת שיכולה לשמש עבור דישון, גינון או חקלאות, תוכלו למשל לאתר משקים חקלאיים גדולים שמעוניינים בפסולת מהסוג הזה.

– סילוק במזבלה סניטרית: כל מזבלה אמורה להיות סניטרית, כך שתוכלו להשתמש בכל אחד מהמתחמים כמו מזבלת צומת מסובים.

פינוי פסולת בניין בעזרת שרוול

פינוי פסולת בניין הוא נושא גדול בענף הבנייה. נפח הפסולת העצום שנוצר במהלך הפרויקט יכול להיות מכריע ויקר לסילוקו. ישנן דרכים רבות לסילוק פסולת בניין. אם אינך בטוח מהי הדרך המומלצת ביותר, הרשה לנו להמליץ לך על התקנת שרוולים לפינוי פסולת.

זכרו, אין להשליך פסולת בניין ברחוב או במתחם ציבורי. כמו כן, אין למקם את הפסולת ליד מקורות מים כגון נחלים, נהרות או מרכזי ציבור וטבע אחרים. אם אינך יכול למצוא אתר פינוי מתאים לפסולת הבנייה שלך, פנה לעירייה המקומית כדי לברר אם היא מציעה אתרי פינוי עבור סוג הפסולת שלך.

האם כל פסולת הבניין ניתנת למחזור?

במקרים רבים, הדרך המומלצת ביותר לפינוי פסולת בניין היא להשתמש במכבש ולאחר מכן להעביר אותה למזבלה. רוב פסולת הבנייה ניתנת למחזור, אך חלק מהפריטים אינם ניתנים למחזור. הפריטים הנפוצים ביותר שאינם ניתנים למחזור כוללים: בטון, חתיכות עץ גדולות, מתכת, לכלוך, סלעים ואדמה. עבור כל אלו ופסולת נוספת, ההמלצה היא התקנת שרוול לפינוי פסולת בניין.

ישנן דרכים רבות לסילוק פסולת בניין, אך חלקן פופולריות יותר מאחרות. שרוולים לפינוי פסולת נפוצים כי הם היעילים ביותר והעמידים ביותר. הם עשויים בדרך כלל מפלסטיק קשיח מאוד, כמו גם מחומרים כמו פח. כאשר משתמשים בשרוולים, בעצם מתקינים אותם מהקומה המשופצת ועד המכולה שנמצאת על הקרקע. לכן, בנוסף להשכרת שרוול לפינוי פסולת, יהיה חשוב גם לשכור מכולה לאחסון פסולת בניין. מבחינת עלויות, מדובר במחירים של מאות שקלים בודדים לשבוע ימים בד"כ.

כל פרויקט שיפוצים ובנייה מחייב שימוש במכולה לפינוי פסולת בניין

מכולות נמצאות בשימוש נרחב בתעשיית הבנייה. הן עשויות מחומרים עמידים וניתנות לשינוע בקלות. מכולות לפינוי פסולת בניין הן חלק מכריע בכל פרויקט. הן נועדו להתמודד עם המשקל המוטל עליהן, מה שמאפשר להעביר אותן ממקום למקום ללא כל בעיה.

מכולות הן חלק חיוני בפרויקטים של בנייה ושיפוץ. הן מספקות דרך בטוחה, קלה לשימוש ובמחיר סביר להעביר פסולת בניין מאתר למזבלה או למרכז מחזור. מעבר לשימוש של שרוול לפינוי פסולת בניין, יהיה חשוב לברר גם במה כרוך השימוש במכולות אלו. עבור השכרת שרוולים לפינוי פסולת ועבור מכולות, יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים אינטרנטית. כל תוכלו לחסוך בעלויות מסוימות.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*שרוולי פסולת במרכז