פינוי אשפה זול ומהיר! במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 

*שרוולי פסולת במרכז

שרוולים לפינוי

מה הם שרוולים לפינוי ומדוע הם "מצרך" חובה בכל אתר בנייה ושיפוצים? בעלות ממוצעת של כ-650 ₪ – 1,600 ₪, תוכלו לשכור שרוולים לפינוי שאריות שיפוצים ופסולת בניין. וייתכן שזו האופציה הכי טובה שקיימת עבור התנהלות עם פסולת בנייה. הנה כל מה שצריך לדעת בנושא.

שרוול לפינוי פסולת בניין הוא צינור (TUBE) שבדרך כלל עשוי פח או מתכת, ברוחב ובגובה על פי הדרישות של הלקוח. לרוב, השכרת שרוול לפינוי היא אפשרית עד קומה 3 בעלות ממוצעת של כ-850 ₪ לשבוע ימים. אם צריך שרוולים לפינוי עבור קומות גבוהות מקומה 3, התוספת במחיר תעמוד על כ-100 ₪ – 250 ₪ לכל קומה נוספת.

מדוע שרוולים לפינוי כה חשובים בענף הבנייה?

שרוולים לפינוי פסולת בניין חשובים לענף הבנייה, מכיוון שהם מסייעים בפינוי פסולת בניין ולכלוך – עד כדי כך פשוט. זה עוזר בשמירה על תקני בריאות ובטיחות וכן בהגנה על הסביבה. שרוולים לפינוי פסולת בניין הם סוג של מעבר צר, המחבר בין אתר הבנייה לחלק החיצוני של המבנה (לרוב למכולת הפסולת, כאשר מכולות ניתן לשכור בנפרד).

השרוול משמש לסילוק חומרי פסולת, כגון הריסות, לכלוך וחומרים לא רצויים אחרים (למעט חומרים רעילים אשר מצריכים פינוי פסולתשרוולים לפינוי פסולת בניין הם סוג של מעבר צר, המחבר בין אתר הבנייה לחלק החיצוני של המבנה ייעודי). שרוולים לפסולת בניין חשובים, כי בסופו של דבר, הם חוסכים זמן וכסף וכן כוח עבודה פיזי. הם מוודאים שאין צורך בעובדים להוביל חומרים במעלה ובמורד מדרגות, או לשאת אותם למרחקים ארוכים ברגל. השרוולים גם מוודאים שאין סכנות בטיחותיות או סיכונים בריאותיים הנגרמים מטיפול בחפצים כבדים בידיהם.

מה עוד חשוב לדעת על שרוולים לפינוי בענף הבנייה?

רוצים לדעת על הפחתת עלויות? מעולה. שרוול לפינוי חשוב מאוד מכיוון שהוא מסייע בהפחתת עלות פינוי פסולת בניין. עלות פינוי פסולת בניין, זה דבר שעלול לעלות ביוקר כאשר מדובר על שכירת משאית או פינוי מהמתחם שלכם באמצעים אחרים.

שרוולים לפסולת בניין הם למעשה מתקן המותקן במבנה לאיסוף פסולת בניין. חשוב לפנות פסולת בניין, מכיוון שהיא עלולה לפגוע בסביבה ובבריאות האדם. שרוול פינוי פסולת נקרא גם "מצנח" פסולת בניין. בפועל, מצנח פסולת בניין הוא אותו דבר, זהו צינור ארוך שאוסף פסולת בניין, בדרך כלל בסוף הפעילות השוטפת של הבנייה או השיפוץ.

מה כולל פינוי פסולת בניין? ומה זה "מצנח פסולת בנייה"?

פינוי פסולת בניין: תהליך פינוי פסולת בניין או כל חומר מוצק או מסוכן אחר שנוצר מהפעילות היומיומית של השיפוץ או הבנייה הבניין. שימו לב, פינוי פסולת בנייה אינו כולל פינוי של חומרים רעילים, חלילה רדיואקטיביים וכדומה. עבור פסולות מהסוגים האלו, תצטרכו אנשי מקצוע אשר עוסקים בפינוי של פסולות רעילות מאתרי בנייה ושיפוצים.

כאמור, מצנח פסולת בניין הוא צינור ארוך המשמש לפינוי פסולת בניין. זה ידוע גם בתור פתח אשפה, שקע אשפה, או צינור אשפה לאתרי בנייה. השרוול הזה ממוקם בדרך כלל במרתף או בקומת הקרקע של בניין משרדים, כמו גם בקומות גבוהות המצריכות פינוי פסולת למכולות הנמצאות בקומת הקרקע. השרוול מאפשר לפועלי בניין לפנות במהירות ובבטחה את הפסולת שלהם ללא צורך להוציאה החוצה או לרדת במדרגות.

שרוולים לפינוי מסייעים בשמירה על סביבה בטוחה ונקייה

מצנח פסולת בניין מסייע לשמור על מתחמים נקיים ובטוחים, זאת על ידי מניעת שחרור מקרי של חומרים לחללים הפנימיים של הבניין. לא פעם, חלקיקים קטנים וחדים יכולים למצוא את עצמם מתעופפים לרחוב, וזה מסוכן מאוד, וזה בדיוק מה שהשרוולים מונעים.

בסופו של דבר, שרוול לפינוי תוכנן כדי למנוע התפשטות של מחלות ומזיקים, במיוחד חולדות. אם הפסולת של אתר הבנייה תתעופף חופשי באזור המתחם, זה בהחלט יכול למשוך חולדת ומזיקים אחרים שחודרים למבני מגורים באזור מתחם הבנייה.

הימנעו מתשלומי קנסות בעזרת שרוולי פינוי פסולת

לחברות בנייה ולקבלנים חשוב להתקין שרוולי פינוי, מכיוון שזה יכול לעזור להם להימנע מתשלום קנסות או דוחות על אי פינוי נכון של פסולת הבנייה שלהם. לרוב, שרוול פסולת בניין הוא צינור אנכי המותקן באחת הקומות ומגיע עד מפלס הקרקע של הבניין. לרוב הוא מותקן בשטח של כ-2 מטר על 2 מטר, אך ניתן גם לשכור שרוולי פינוי במידות גדולות יותר.

מעבר למה שציינו עד כה, יש לדעת כי השכרת שרוולי פינוי חשובה לפינוי פסולת בניין מכיוון שהיא מונעת כניסת ריחות לא רצויים למבנה. ככל שהפסולת תהיה מרוכזת נכון יותר, כך ההיגיינה הכללית של מתחם הבנייה תהיה יותר טובה.

מנגנון לסילוק פסולת בניין – מהותי בבטיחות באתר הבנייה

שרוולי פינוי פסולת בניין מאפשרים לעובדים לפנות את הפסולת שלהם בצורה בטוחה ויעילה. זה גם מונע מהם להיפצע בטעות על ידי נפילה על שאריות ופסולת, שזה חשוב במיוחד. מכיוון שהם מסייעים בהפחתת כמות הפסולת הנוצרת במהלך פרויקטים של בניה, שרוולי פינוי עוזרים למזער את הסיכון לתאונות.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*שרוולי פסולת במרכז