פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

שרוולים לפינוי פסולת מחיר

אנשי מקצוע רבים מתחום הבנייה נעזרים בכלים וציוד איכותי במהלך עבודותיהם, זאת בכדי לייעל את תהליכי העבודה ולעמוד בהתחייבויות שיש להם מול לקוחותיהם. בין מגוון הכלים והתהליכים שעליהם לבצע בעבודות הבנייה, יש לזכור כי מצטברת פסולת בניין ממנה עליהם להיפטר בצורה אחראית ונכונה. עבודות בנייה המתבצעות בשטחים גדולים על הקרקע, כמו שיפוץ של בית קרקע, כוללות פסולת רבה אותה ניתן לאסוף במרוכז באמצעות מכולת אשפה ייעודית לכך.

המצב הופך מורכב יותר כאשר מדובר על עבודות בנייה המתבצעות בדירות הממוקמות כחלק מבנייני מגורים קיימים, כמו לדוגמה שיפוץ של דירה הנמצאת בקומה השלישית בבניין. ניתן כמובן לאסוף את פסולת הבניין שמצטברת במהלך העבודות באמצעות שקים ייעודיים והורדתם אל המכולה, אך קיימת אפשרות יעילה הרבה יותר הנקראת שרוולים לפינוי פסולת.

שרוולים לפינוי פסולת מחיר

למה משמשים השרוולים?

במקום שעובדי הבניין ישקיעו כוח וזמן בפינוי פסולת בניין באופן ידני בעזרת שקים כבדים, ניתן פשוט להתקין על אחד מפתחי הדירה שרוולים לפינוי פסולת, שדרכם ניתן להעביר את הפסולת ישירות אל מכולת האשפה הנמצאת מתחת לבניין. השרוולים לפינוי פסולת עשויים דליי פלסטיק קשיחים ועמידים, המחוברים אחד לשני בשרשראות ברזל כדי להבטיח יציבות וקיבוע טוב הן לפתח הדירה והן למכולת האשפה.

הודות לשימוש עם שרוולים לפינוי פסולת, עובדי הבניין לא יאלצו לסחוב שקי פסולת בחדרי המדרגות, מעליות או בלובי הבניין וכך לא ישאירו אחריהם לכלוך שישפיע על איכות החיים של הדיירים האחרים. בנוסף, שינוע הפסולת דרך השרוולים הייעודיים יאפשר לבצע את העבודה באופן בטיחותי הרבה יותר, כיוון שכך נמנעת התפזרות של חלקי פסולת העשויים לפגוע בעוברי אורח.

שרוולים לפינוי פסולת מחיר – במה זה כרוך?

שרוולים לפינוי פסולת אינם מיועדים רק עבור בעלי מקצוע מתחום הבנייה, אלא גם אנשים פרטיים יוכלו להיעזר בשרוולים אלו למטרות שונות כמו הוצאת לכלוך ופסולת ישנה מהדירה, ניקוי יסודי של דירה לפני/אחרי מעבר, ניקוי גגות ועליות גג וכן כל מטרה אחרת המצריכה השלכה של פסולת ממקום גבוה יחסית.

משום כך ניתן לומר כי שרוולים לפינוי פסולת מחיר מושפע ממגוון פרמטרים שונים כמו מטרת השימוש, המיקום בו השרוול נועד להיות מותקן, מורכבות השימוש בשרוול וכמובן משך הזמן בו זקוקים לשרוול. מומלץ לפנות אל חברות העוסקות בתחום, המאפשרות לרכוש או להשכיר שרוולים לפינוי פסולת לפי הצורך.

עלויות שרוול לפינוי פסולת להשכרה

במידה ומדובר על עבודת פינוי פסולת באופן חד פעמי, ההמלצה היא לפנות אל חברה המציעה השכרה של שרוול לפינוי פסולת. לרוב שרוולים לפינוי פסולת מחיר השכרה יהיה על פי שכירות ליום, כאשר המחירים נעים בין 70 ועד 110 ₪ ליום השכרה מלא של שרוול בודד. לפינוי פסולת מקומות גבוהות יש להיעזר בשרוולים ארוכים המורכבים מכמה דליים המחוברים זה לזה, כך שעלות ההשכרה ליום תהיה גבוהה יותר בהתאם לגובה הקומות.

גם אם קיים צורך לשימוש בשרוול לפינוי פסולת למשך מספר ימים, ניתן לשכור שרוולים לפיני פסולת מחיר השכרה שבועי הנע בין 650-1600 ₪. גם במקרה זה עלות ההשכרה עשויה להשתנות, זאת בהתאם לצורך השימוש בשרוול, מיקומו של המבנה וכמובן אורך השרוול הנקבע על פי מספר הקומות במבנה.

עלויות של שרוולים לפינוי פסולת יד שנייה

בעלי מקצוע הזקוקים לשרוולים לפינוי פסולת בתדירות גבוהה יותר לצורך עבודתם, יוכלו למצוא שרוולים ייעודיים הניתנים לרכישה. כיוון שהצורך בשימוש עם שרוול לפינוי פסולת הוא גבוה יותר, לרוב לא יהיה משתלם לשכור בכל פעם את השרוולים מחברות המתמחות בכך אלא פשוט לקנות אותם באופן קבוע.

כדי לחסוך מעט בעלויות השרוולים המיועדים לרכישה, במיוחד אם מדובר על שרוולים ארוכים המיועדים לקומות גבוהות, ניתן לברר על שרוולים לפינוי פסולת משומשים אותם ניתן לרכוש. שרוול לפינוי פסולת מיד שנייה אינו צריך ליפול מהאיכות של כזה חדש, אך חשוב לוודא כי אכן מדובר על מוצר איכותי ועמיד בטרם הרכישה.

מהם היתרונות של שרוולים לפינוי פסולת?

כאמור, שרוולים לפינוי פסולת יכולים לחסוך עבודה רבה לאלו הזקוקים לדרך מהירה ויעילה לפינוי פסולת, בין אם מדובר על פסולת ישנה הנמצאת בדירה, גג, משרד או פסולת בניין שיש להשליך מקומה גבוהה באופן בטיחותי ונוח. שרוולים אלו מאפשרים לבעלי מקצוע לחסוך זמן רב במהלך עבודתם, כך שהוא יוקדש לביצוע עבודת הבנייה ולא לעבודת הניקוי ופינוי הפסולת שנוצרה.

בדרך הזו ניתן גם לחסוך בכוח האדם, כיוון שאין צורך לשכור עובדים נוספים שיסייעו בעבודת ניקיון הפסולת לאחר סיום עבודת הבנייה, אלא כל הפסולת תושלך במקביל לעבודות המבוצעות באמצעות שרוולי פינוי הפסולת המותקנים על פתחי המבנה העובר שיפוץ. בנוסף, עם השרוולים לא קיימת חשיפה ישירה אל חלקי פסולת שונים, כך שהדבר מעניק בטיחות רבה הן לעובדי הבניין והן לעוברי האורח הנמצאים בסביבת המבנה.

האם כל איש מקצוע בתחום הבנייה מחויב להשתמש בשרוולים לפינוי פסולת בניין?

למרות ששרוולים לפינוי פסולת נחשבים כיעילים ובטוחים לשימוש בזמן פינוי פסולת בניין, לא קיימת חובה לשימוש באמצעי עזר זה במהלך עבודות הבנייה השונות. יחד עם זאת קיים חוק שמירת הניקיון המסדיר את נושא הניקיון במקומות ואתרי בנייה, כך שעל כל בעל מקצוע וקבלן בתחום קיימת החובה לשמירה על ניקיון השטח במהלך העבודה.

אין ספק כי שרוולים לפינוי פסולת יוכלו לשמש את בעלי המקצוע השונים לשמירה על הניקיון מפסולת בניין, ובמקביל יאפשרו לעובדיהם לבצע את עבודות הבנייה בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר שתוכל לחסוך משאבי זמן וכסף. כדי להגיע למטרות אלו, חשוב למצוא שרוולים לפינוי פסולת מתאימים לעבודה המתבצעת בשטח.

אז מה היה לנו בכתבה: