פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

שרוולים לפינוי פסולת למכירה

אם החלטתם לבצע שיפוץ קטן או נרחב בביתכם, דעו כי עליכם לדאוג להצבת מכולת אשפה ייעודית עבור פסולת הבניין שתצטבר במהלך עבודת השיפוץ. מכולת האשפה תכיל רק את פסולת עבודת הבנייה, ותועבר אל אתרי הטמנה ייעודיים עבור פסולת מסוג זה. כדי לייעל ולהקל על מלאכת העברת הפסולת אל המכולה הייעודית לכך, ובמיוחד אם מדובר על שיפוץ הנעשה במבנה רב קומות, מומלץ להיעזר בשרוולי פינוי פסולת איכותיים.

 

ניווט מהיר

למה מיועדים שרוולים לפינוי פסולת?

שרוולים לפינוי פסולת הינם חלקי פלסטיק עגולים, קשיחים ואטומים המחוברים אחד לשני ליצירת שרוול פלסטיק ארוך ועמיד. שרוול זה משמש את העובדים בעבודות השיפוצים במבנה כדי להעביר פסולת בניין ישירות אל מכולת האשפה, מבלי לבצע עבודה מאומצת של העברת הפסולת שנצברה באופן ידני על ידי איסופם בשקים והעברתם במורד מדרגות או מעלית המבנה.

ניתן למצוא שרוולים לפינוי פסולת למכירה המשמשים בעלי מקצוע רבים מענף הבנייה, כך שנוסף לשירותי השיפוצים שהם מציעים ניתן לכלול בעבודתם גם את נושא איסוף פסולת הבניין בצורה מקצועית ומהירה, מבלי להיעזר בבעל מקצוע נוסף המבצע את שירות פינוי הפסולת.

מה היתרונות בהצבת שרוול פינוי פסולת?

כאשר מותקן שרוול פינוי פסולת בפתח המבנה המיועד לשיפוץ, עובדי הבניין יכולים בעזרתו לחסוך מאמץ רב הודות לסילוק פסולת שהצטברה במהלך העבודה בצורה נוחה וקלה על ידי העברת הפסולת דרך השרוול, המחובר ישירות אל מכולת האשפה הייעודית הניצבת סמוך לשטח המבנה. השרוול יעיל במיוחד עבור עבודות בנייה במקומות גבוהים, כך שבעזרת סילוק פסולת הבניין דרך השרוול ניתן לחסוך זמן ומאמץ בהורדת הפסולת באופן פיזי ומאומץ.

נוסף לכך, שרוולים לפינוי פסולת למכירה מאפשרים להעניק סביבת עבודה בטוחה עבור העובדים וגם עבור עוברי אורח בסביבת שטח המבנה, כך שכל חלקי הפסולת המושלכים מהמבנה מועברים בצורה בטיחותית דרך השרוול הייעודי ונמנע התפזרות מסוכנת של חלקי עץ, עפר, זכוכיות, אבנים וכו'.

מה כדאי – שרוולים לפינוי פסולת למכירה או השכרה?

כיום ניתן למצוא שתי אופציות של שרוולים לפינוי פסולת, כאשר אפשרות אחת היא שרוולים לפינוי פסולת למכירה או שרוולים לפינוי פסולת המיועדים להשכרה. כדי לדעת איזה אפשרות היא הטובה ביותר, יש להבין קודם כל מהי המטרה לשמה יש לרכוש את השרוול לפינוי פסולת בניין.

במידה ומדובר על בעל מקצוע מתחום הבנייה, כמו קבלן שיפוצים, המבצע שימוש שוטף בשרוולים מסוג זה במהלך עבודתו – הרי שיהיה לו משתלם יותר לרכוש את השרוולים מאשר להשכיר אותם. לעומת זאת, אנשים פרטיים או בעלי מקצוע אחרים המעוניינים לבצע עבודות פינוי פסולת באופן חד פעמי יוכלו להסתפק בהשכרה של שרוול לפינוי פסולת.

מהי העלות?

חברות המתמחות בשרוולי פינוי פסולת מאפשרות להשכיר או לרכוש את האביזרים הללו, כאשר עלות ההשכרה לרוב תהיה על פי טווח זמן מסוים שנקבע מראש. לרוב עלות השכרה שבועית של שרוול לפינוי פסולת תנוע בין 650 ₪ ועד 1600 ₪, זאת בהתאם לגובה שטח המבנה, מורכבות התנאים המצויים בשטח בו המבנה נמצא, אורך השרוול, סוג השרוול ופרמטרים נוספים.

במקרה של שרוולים לפינוי פסולת למכירה ניתן למצוא עלויות הנעות בין 250 ₪ ועד 460 ₪, כאשר העלות היא עבור יחידה אחת של שרוול הכוללות שרשראות מובנות עליו.

אילו שירותים נלווים לרכישת שרוולים לפינוי פסולת?

נוסף לשירותי קנייה או השכרה של שרוולים לפינוי פסולת, החברות המתמחות בתחום זה מספקות גם שירותים נלווים כמו השכרה של מכולות אשפה לפסולת בנייה, הובלת מכולות אשפה אל אתרי הטמנה ו/או מחזור ייעודיים ועוד שירותים נוספים.

שרוולים לפינוי פסולת בניין

במהלך עבודות הבנייה הכוללים אינספור שלבים ותהליכים, מצטברת פסולת בניין ממנה יש להיפטר בצורה נכונה ויעילה. במקרה של פסולת בניין שהצטברה במהלך בנייה של מבנה חדש על הקרקע, ניתן לאסוף את הפסולת באמצעות כלי עבודה ייעודי לכך כמו טרקטור מסוג מחפרון המסוגל לאסוף את הפסולת אל כף גדולה, ובאמצעותה להעביר את הפסולת שנאספה מאתר העבודה ישירות אל מכולת אשפה מיוחדת, אותה נושאת בדרך כלל משאית ייעודית ולאחר מכן משנעת אותה אל אתר פסולת בניין.

תהליך פינוי פסולת הופך להיות מורכב יותר כאשר מדובר על עבודות בנייה המתבצעות במבנה קיים, מו לדוגמה בית פרטי העובר שיפוץ מן היסוד או דירה בבניין רב קומות שעוברת שיפוץ מטבח, אמבטיה וכו'. הפתרון במקרים כאלו היא להיעזר בשרוול פינוי פסולת בניין, המאפשר לאסוף ולהשליך את הפסולת שנצברה בצורה יעילה ופשוטה. 

 

מהם שרוולים לפינוי פסולת בניין?

שרוולים לפינוי פסולת בניין מורכבים מדליים ארוכים עשויים פלסטיק קשיח ועמיד, כך שחיבור של כמה דליים אחד לשני יוצר מעין שרוול ארוך דרכו ניתן להעביר את פסולת הבניין שמצטברת במהלך עבודות הבנייה במבנים שונים. ניתן להתאים את אורך השרוול בהתאם לצרכים של עובדי הבניין, כך שאם מדובר על תהליכי בנייה המבוצעים במבנים רבי קומות, קיימת אפשרות להיעזר בשרוול פינוי פסולת ארוך מספיק שיגיע מהמבנה עד הקרקע.

היכן ניתן להתקין שרוולים לפינוי פסולת בניין?

כדי שניתן יהיה להשתמש בשרוולים לפינוי פסולת בצורה יעילה, יש לחבר אותם אל מכולת אשפה ייעודית המוצבת על הקרקע בסמוך למבנה בו מבוצעות עבודות הבנייה. כדי לאפשר שימוש יעיל וגם נוח עם השרוול, כדאי להתקין אותו באחד מפתחי המבנה כמו דלת כניסה, דלת אחורית וגם חלונות שונים המאפשרים פתח רחב מספיק להתקנת השרוול הייעודי.

כדי להבטיח בטיחות מרבית בזמן השימוש בשרוול לפינוי פסולת בניין, יש לעגן אותו בצורה חזקה לפתח המבנה כך שלא ישתחרר ממקומו. שרוולים לפינוי פסולת בניין מגיעים עם שרשראות ברזל לכל אורכו, כך שניתן לקבע את השרוול בהתאם לאורך הרצוי וכן לעגן אותו בצורה טובה אל פתח המבנה ואל המכולה הניצבת בקרקע.

האם שרוולים לפינוי פסולת מיועדים רק לפסולת של בניין?

למרות שמם, שרוולים לפינוי פסולת בניין אינם מיועדים רק לפינוי של פסולת בניין, אלא ניתן להיעזר בהם למגוון רחב של שימושים כמו ניקוי מבנים, הוצאת רהיטים ממבנים המיועדים להריסה וכן לצורך הוצאה והשלכה של פסולת מסוגים שונים המיועדת להעברה אל אתר הטמנת זבל. לרוב אנשי מקצוע תחום הבניין עושים שימוש רב בשרוולים אלו, במיוחד עבור עבודות שיפוץ, צבע, אינסטלציה ועוד הנעשים במבנים גבוהים.

מה היתרונות של התקנת שרוולים לפינוי פסולת?

באמצעות התקנה של שרוול לפינוי פסולת ניתן לפנות פסולת בניין שהצטברה במהלך עבודות הבנייה בצורה נוחה, פשוטה ומהירה מבלי להזדקק לשם כך בכוח עבודה נוסף. פינוי פסולת בניין ללא שרוול ייעודי מדירה הנמצאת בבניין קומות תהיה מורכבת יותר, כיוון שלשם ביצוע העבודה על עובדי הבניין לאסוף את הפסולת שהצטברה בשקים גדולים, ולאחר מכן להוריד אותם באופן פיזי דרך חדר המדרגות או המעלית של הבניין – דבר העשוי ליצור לכלוך ואי נעימות עבור הדיירים האחרים המתגוררים בבניין.

משוך כך שימוש בשרוולים לפינוי פסולת מעניקים יתרונות משמעותיים הן עבור עובדי הבניין העוסקים במלאכה, והן עבור הדיירים המתגוררים בסמיכות למבנה שעובר שיפוץ כיוון שאינם יצטרכו לסבול מלכלוך מיותר כתוצאה מעבודות הבנייה. נוסף לשמירת הניקיון בסביבת העבודה, שרוולים לפינוי פסולת בניין יבטיחו בטיחות גבוהה יותר לעובדים ולעוברי האורח, כיוון שהשלכת פסולת הבניין תעשה באופן מבוקר ומוגן על ידי השרוולים הקשיחים כך שלא תתרחש סכנה של התפזרות פסולת בניין כמו אבנים, עפר, זכוכיות, חלקי עץ וכל פסולת מסוג אחר. 

שמירה על החוק ועל איכות הסביבה

חוק שמירת הניקיון שנחקק בשנת 1984 קובע את התקנות הרשמיות לשמירה על ניקיון הסביבה, כאשר חובות אלו חלות גם על קבלני בנייה האחראים על עבודות בנייה המתבצעות בכל רשות מקומית בארץ. כחלק מהתקנות הקבועות בחוק זה, על הגורמים האחראיים לתהליך הבנייה לדאוג לפינוי פסולת הבניין מאתר העבודה, ובין השאר לסלק את הפסולת שנצברה אל אתר הטמנה ייעודי לכך. 

כתוצאה מתקנות אלו כל רשות מקומית אוכפת את נושא שמירת הניקיון באתרי בנייה ברחבי הרשות, ועליה לגבות תשלום ייעודי עבור פינוי מכולות האשפה אליהן מושלכת פסולת הבניין. באמצעות שימוש עם שרוול לפינוי פסולת בניין כל בעל מקצוע יוכל לשמור על החוק, לשמור על הניקיון ואיכות הסביבה ובמקביל לבצע את עבודתו בצורה נוחה ויעילה.

האם כדאי לקנות או לשכור שרוולים לפינוי פסולת?

ניתן למצוא חברות שונות המעניקות שירות של התקנת שרוולים לפינוי פסולת, כאשר ישנן חברות המאפשרות לרכוש את השרוולים לשימוש קבוע או שהן משכירות אותם למשך זמן מוגבל. כיוון שהעלויות של התקנת שרוול לפינוי פסולת בניין משתנות בהתאם להשכרה או לקנייה של המוצר, יש להבין מראש מהי מטרת השימוש בשרוול לפינוי פסולת.

במידה ומדובר על קבלן או בעל מקצוע אחר הזקוק לשרוול ייעודי לפינוי פסולת באופן שוטף, הבחירה הטובה עבורו תהיה רכישה חד פעמית של השרוול כך שהוא יוכל להשתמש בו באופן חופשי. מצד שני אם המטרה היא לפנות פסולת באופן חד פעמי ללא צורך שוטף, הבחירה הנכונה תהיה בשירות השכרת שרוולים לפינוי פסולת בניין, אותם ניתן לשכור לתקופה מוגבלת של ימים או שבועות.

שרוולים לפינוי פסולת יד 2

במידה ועולה הצורך לבצע עבודות שיפוץ בביתכם, וודאי אתם מחפשים אחר בעלי מקצוע מתחום השיפוצים שיוכלו לבצע את העבודה הטובה ביותר. בין אם מדובר על עבודת שיפוץ קטנה או גדולה, מומלץ לוודא מבעוד מועד עם קבלן השיפוצים מהן העבודות אותן הוא יבצע, וכמובן אילו עלויות כרוכות בכל תהליך עבודת השיפוץ שהוא יבצע.

ישנם קבלני שיפוצים שידאגו להגיע עם כל הציוד והכלים הנדרשים לביצוע העבודה, לעומת קבלנים אחרים שיגיעו עם ציוד בסיסי בלבד כך שיהיה עליכם לחפש אחר שרוולים לפינוי פסולת יד 2, זאת על מנת להבטיח כי עבודת השיפוץ תתבצע בצורה יעילה וגם בטיחותית. כדי שתוכלו להבין מה המשמעות של שרוול לפינוי פסולת ומדוע צריך אחד כזה, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל מה שעליכם לדעת בנושא זה.

שרוולים לפינוי פסולת יד 2

מהו שרוול לפינוי פסולת?

שרוול לפינוי פסולת הינו דלי פלסטיק מוארך המשמש לאיסוף של פסולת מסוגים שונים, כאשר השימוש המרכזי באביזר זה הוא לצורך איסוף יעיל של פסולת בניין שמצטברת במהלך עבודות בנייה בבתים ובדירות. באמצעות חיבור של כמה דליי פלסטיק ניתן ליצור מעין שרשרת דליים, הנראית למעשה כשרוול ארוך אותו ניתן להציב כצינור המקשר בין המבנה בו נעשים השיפוצים לבין מכולת אשפה ייעודית לאיסוף כל פסולת הבניין שהצטברה.

מתי כדאי להשתמש בשרוולים לפינוי פסולת?

ניתן להתאים את אורך השרוול לפינוי פסולת על פי הצורך, כך שהוא יהיה שימושי במיוחד גם עבור עבודות בנייה המתבצעות בגובה. קיימת אפשרות לחבר מספר דליים עשויים פלסטיק אחד לשני ולחבר צד אחד אל אחד מפתחי המבנה, ואילו החלק השני יחובר ישירות אל מכולת אשפה שתמוקם בסמוך למבנה בו נערכות עבודות הבנייה. 

בדרך הזו ניתן לחסוך זמן ומאמץ רב בפינוי פסולת כמו עפר, אבנים קטנות, שברי זכוכיות ועץ וכן כל לכלוך אחר שיש להשליך מבלי להצטרך לסחוב שקי אשפה כבדים. ניתן לראות כיצד שרוולים לפינוי פסולת משמשים עובדי בניין בבנייני דירות או בתים פרטיים עם יותר מקומה אחת, כיוון שהשרוולים משמשים כמגלשה של כל סוגי פסולת הבניין אל מכולת האשפה, במקום שאותם עובדים ייאלצו לרכז את הפסולת אל שקים ולשנע אותם באופן ידני דרך חדרי מדרגות או מעליות.

מה החוק אומר בנוגע לשרוולי פינוי פסולת המוצבים בעיר?

משום ששרוולים לפינוי פסולת יעילים במיוחד עבור עבודות בנייה המתבצעות בגובה, כמו לדוגמה שיפוץ של דירה הנמצאת בבניין דירות עם כמה קומות, השימוש בשרוולים אלו נפוץ בערים השונות ברחבי הארץ. כדי להבטיח שמירה על הניקיון בעיר במהלך עבודות הבנייה, קיימות תקנות בחוק שמירת הניקיון משנת 1984 המסדירות את נושא פסולת בניין ברשויות מקומיות.

משום כך כל רשות מקומית אחראית על שמירת הניקיון בשטח העיר, כאשר קבלנים המבצעים עבודות בנייה מחויבים לשמור על ניקיון ואיכות הסביבה כל משך זמן העבודות. באמצעות שימוש עם שרוולים לפינוי פסולת יד 2, כל איש מקצוע יכול לשמור על החוק והניקיון במהלך עבודות הבנייה, זאת כיוון שהשרוולים מובילים את הפסולת ישירות אל מכולת האשפה ומונעים פיזור שלה לכל עבר. 

מהי העלות של שרוולים לפינוי פסולת?

ניתן לרכוש שרוולים לפינוי פסולת מחברות מקצועיות בתחום, וכך למצוא עלויות משתנות על פי הצורך של כל אדם פרטי ו/או איש מקצוע. עבור שרוולים חדשים העלויות מתחילות מ-250 ₪ ועד 460 ₪ ליחידה בודדת של שרוול פלסטיק, ואילו עבור שרוולים לפינוי פסולת יד 2 ניתן עלויות נמוכות יותר כיוון שמדובר על שרוולים משומשים. 

מכירת שרוולים

בדרך כלל, השכרת שרוולים תהיה הבחירה המועדפת על קבלני שיפוצים, אבל גם מכירת שרוולים וקנייתם היא אפשרית. אם אתם יודעים שאתם עומדים להשתמש בשרוולי פינוי הפסולת באופן תדיר ורצוף, כנראה רכישת שרוולים לפינוי פסולת תהיה עדיפה על פני השכרה. הנה כל מה שצריך לדעת על מכירת שרוולים לפינוי פסולת בנייה, לאתרי הריסה, שיפוצים וכו'.

אם אתם מעוניינים לרכוש שרוולים של פינוי פסולות ממבני בנייה ושיפוצים, המחירים בד"כ ינועו בין העשרות שקלים למ"ר של שרוול ועד למאות שקלים ומעלה לשרוולים ארוכים. בדרך כלל, לא ממש נהוג לרכוש שרוולים לפינוי פסולת, אלא אם אתם יודעים שמדובר בהשקעה ארוכת טווח. אם אתם צריכים את השרוולים לשימוש חד פעמים, כמובן שיהיה עדיף לשכור ולא לרכוש אותם. הנה כל מה שכדאי לדעת על מכירת שרוולים והשכרתם.

כל מה שצריך לדעת על שרוולים למכירה

שרוול פסולת בניין הוא מערכת ייעודית לניהול פסולת, המשמשת בד"כ לאיסוף ופינוי פסולת באתרי בנייה ושיפוצים. ניתן להשתמש בו במגוון אתרים כמו אתרי בנייה, הריסה ושיפוצים. בשורה התחתונה, באתרי בנייה מותקנים שרוולי פסולת כדי להקל על פינוי.

הם נועדו לאסוף את הפסולת ולהעבירה למיכל פסולת לסילוק קל (בדרך כלל מכולה). קיימים שני סוגים של שרוולי פסולת בניין: 1) שרוולים לרכישה: מכירת שרוולים בדרך כלל לא זולה, והשרוולים דורשים תחזוקה שוטפת כמו ניקוי והחלפת חלקים כשהם נשחקים. מה עוד חשוב לדעת על מכירת שרוולים? המשיכו לקרוא!

אז עדיף לרכוש או לשכור שרוולים?

ייתכן שתעדיפו לשכור שרוולים אם מדובר בשימוש לעיתים רחוקות. שכירות: אלה דורשים תחזוקה פחות תכופה, אבל הם גם לא זולים,מכירת שרוולים בדרך כלל לא זולה, והשרוולים דורשים תחזוקה שוטפת כמו ניקוי והחלפת חלקים כשהם נשחקים במיוחד אם אתה צריך לשכור מספר גדול מהם. אתרי בנייה ממוקמים בדרך כלל באזורים עירוניים שבהם הקרקע מוגבלת. זה מגביל את כמות השטח הפנוי לפסולת בניין.

בפועל, ככל שהמרחב מוגבל יותר, ככה יותר תצטרכו את השרוולים. בשטחים מצומצמי מרחב, צריכים להיות מאוד יעילים עם פינוי הפסולת, שכן זה ישפיע על תהליכי הבנייה והשיפוץ, התברואה והבטיחות של העובדים. אם אתם צריכים מכירת שרוולים למטרות אלו, סביר להניח שאתם עתידים להשתמש בשרוולים לעיתים קרובות. במקרה זה, אכן יהיה עדיף לרכוש את השרוולים ולא לשכור אותם.

ניהול פסולת בנייה בצורה חכמה – מכירת שרוולים

ניהול פסולת אתרי בנייה מהווה דאגה מרכזית עבור חברות בנייה וקבלנים. הפסולת הנוצרת מאתרי בנייה עלולה להיות מסוכנת לציבור אם לא מנוהלת נכון. לכל פרויקט יש את הדרישות הייחודיות שלו, אבל יש כמה דרישות אוניברסליות שכל פרויקט מצריך לפני שמתחילים כל סוג של עבודה באתר. שרוול פסולת בניין: זה אחד מהם. יש אנשים שעשויים לתהות אם עדיף לקנות או לשכור שרוול פסולת בניין. התשובה היא שזה תלוי בסוג אתר הבנייה והשיפוץ בו אתם עובדים. חלק מהאתרים דורשים שרוול מותאם יותר, כגון כזה שניתן להשתמש בו לכמויות גדולות של פסולת, בעוד שאתרים אחרים עשויים להזדקק רק ליחידה אחת או שתיים. בסופו של דבר, ההחלטה לרכוש או לשכור שרוול פסולת בניין תהיה תלויה באתר ובכמות העבודה הנדרשת להשלמת הפרויקט.

יתרונות מכירת שרוולים לפסולת בנייה

בחלק הבא של המאמר הזה, תלמדו על היתרונות של רכישת שרוול פסולת בניין ומדוע עדיף לרכוש שרוול. ישנם יתרונות רבים לרכישת שרוול פסולת בניין. אלה כוללים את הדברים הבאים: 1) אתה יכול להשתמש בו במשך שנים מבלי לשלם שכירות. 2) אתה יכול לקחת אותו איתך כשאתה עובר מאתר לאתר. 3) זו השקעה שתחסוך לכם כסף בטווח הארוך.

כאשר שוכרים שרוול פסולת בניין, יש לשלם עבור הזמן והמקום ועבור השינוע של השרוול לאתר שלכם. אתה צריך לשלם עבור הזמן שנדרש כדי לשנע אותו ולהתקין אותו באתר. כל אלו, הם דברים שנחסכים ממכם כאשר אתם רוכשים את השרוול. לא תצטרכו לשנע אותו, לבקש מאנשי מקצוע להתקינו וכו'. לאחר שרכשתם אותו, הוא שלכם.

השוואת מחירים בין שרוולים לפינוי פסולת

תמיד מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר לפני רכישה. הסיבה לכך היא שמחירי שרוולי פסולת בניין יכולים להיות שונים באופן משמעותי מחברה אחת לאחרת. וישנן מספר סיבות שבגללן כדאי להשוות בין מחירי שרוולי פסולת. ראשית, זוהי דרך טובה להשוות בין האיכות והמפרטים של מוצרים שונים. שנית, זה חוסך זמן בכך שההשוואה נותנת לך רשימה של החברות והמוצרים עם הדירוג הגבוה ביותר הזמינים בשוק.

רצוי לקבל מספר הצעות מחיר לפני רכישת מנחת פסולת, בניין מכיוון שישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחירו של ציוד כזה, כמו מיקום, סוג הבנייה וחומרים המשמשים במוצר. על מנת לבצע השוואת מחירי מכירת שרוולים לפסולת, יש צורך לקבל מספר הצעות מחיר לפני רכישת אחד. תוכלו לעשות זאת בקלות בעזרת האינטרנט. פשוט תאתרו מספר חברות, בקשו הצעות מחירים ותתקדמו עם זו שנראית לכם האטרקטיבית והמהימנה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים