פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

שרוולים לפינוי פסולת יד 2

במידה ועולה הצורך לבצע עבודות שיפוץ בביתכם, וודאי אתם מחפשים אחר בעלי מקצוע מתחום השיפוצים שיוכלו לבצע את העבודה הטובה ביותר. בין אם מדובר על עבודת שיפוץ קטנה או גדולה, מומלץ לוודא מבעוד מועד עם קבלן השיפוצים מהן העבודות אותן הוא יבצע, וכמובן אילו עלויות כרוכות בכל תהליך עבודת השיפוץ שהוא יבצע.

ישנם קבלני שיפוצים שידאגו להגיע עם כל הציוד והכלים הנדרשים לביצוע העבודה, לעומת קבלנים אחרים שיגיעו עם ציוד בסיסי בלבד כך שיהיה עליכם לחפש אחר שרוולים לפינוי פסולת יד 2, זאת על מנת להבטיח כי עבודת השיפוץ תתבצע בצורה יעילה וגם בטיחותית. כדי שתוכלו להבין מה המשמעות של שרוול לפינוי פסולת ומדוע צריך אחד כזה, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל מה שעליכם לדעת בנושא זה.

שרוולים לפינוי פסולת יד 2

מהו שרוול לפינוי פסולת?

שרוול לפינוי פסולת הינו דלי פלסטיק מוארך המשמש לאיסוף של פסולת מסוגים שונים, כאשר השימוש המרכזי באביזר זה הוא לצורך איסוף יעיל של פסולת בניין שמצטברת במהלך עבודות בנייה בבתים ובדירות. באמצעות חיבור של כמה דליי פלסטיק ניתן ליצור מעין שרשרת דליים, הנראית למעשה כשרוול ארוך אותו ניתן להציב כצינור המקשר בין המבנה בו נעשים השיפוצים לבין מכולת אשפה ייעודית לאיסוף כל פסולת הבניין שהצטברה.

מתי כדאי להשתמש בשרוולים לפינוי פסולת?

ניתן להתאים את אורך השרוול לפינוי פסולת על פי הצורך, כך שהוא יהיה שימושי במיוחד גם עבור עבודות בנייה המתבצעות בגובה. קיימת אפשרות לחבר מספר דליים עשויים פלסטיק אחד לשני ולחבר צד אחד אל אחד מפתחי המבנה, ואילו החלק השני יחובר ישירות אל מכולת אשפה שתמוקם בסמוך למבנה בו נערכות עבודות הבנייה. 

בדרך הזו ניתן לחסוך זמן ומאמץ רב בפינוי פסולת כמו עפר, אבנים קטנות, שברי זכוכיות ועץ וכן כל לכלוך אחר שיש להשליך מבלי להצטרך לסחוב שקי אשפה כבדים. ניתן לראות כיצד שרוולים לפינוי פסולת משמשים עובדי בניין בבנייני דירות או בתים פרטיים עם יותר מקומה אחת, כיוון שהשרוולים משמשים כמגלשה של כל סוגי פסולת הבניין אל מכולת האשפה, במקום שאותם עובדים ייאלצו לרכז את הפסולת אל שקים ולשנע אותם באופן ידני דרך חדרי מדרגות או מעליות.

מה החוק אומר בנוגע לשרוולי פינוי פסולת המוצבים בעיר?

משום ששרוולים לפינוי פסולת יעילים במיוחד עבור עבודות בנייה המתבצעות בגובה, כמו לדוגמה שיפוץ של דירה הנמצאת בבניין דירות עם כמה קומות, השימוש בשרוולים אלו נפוץ בערים השונות ברחבי הארץ. כדי להבטיח שמירה על הניקיון בעיר במהלך עבודות הבנייה, קיימות תקנות בחוק שמירת הניקיון משנת 1984 המסדירות את נושא פסולת בניין ברשויות מקומיות.

משום כך כל רשות מקומית אחראית על שמירת הניקיון בשטח העיר, כאשר קבלנים המבצעים עבודות בנייה מחויבים לשמור על ניקיון ואיכות הסביבה כל משך זמן העבודות. באמצעות שימוש עם שרוולים לפינוי פסולת יד 2, כל איש מקצוע יכול לשמור על החוק והניקיון במהלך עבודות הבנייה, זאת כיוון שהשרוולים מובילים את הפסולת ישירות אל מכולת האשפה ומונעים פיזור שלה לכל עבר. 

מהי העלות של שרוולים לפינוי פסולת?

ניתן לרכוש שרוולים לפינוי פסולת מחברות מקצועיות בתחום, וכך למצוא עלויות משתנות על פי הצורך של כל אדם פרטי ו/או איש מקצוע. עבור שרוולים חדשים העלויות מתחילות מ-250 ₪ ועד 460 ₪ ליחידה בודדת של שרוול פלסטיק, ואילו עבור שרוולים לפינוי פסולת יד 2 ניתן עלויות נמוכות יותר כיוון שמדובר על שרוולים משומשים. 

אז מה היה לנו בכתבה: