פינוי אשפה זול ומהיר! במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 

*שרוולי פסולת במרכז

פינוי פסולת בקיסריה

פינוי פסולת בקיסריהמפנים את החצר מפסולת שהצטברה בה לאורך שנים? נכנסים לפרויקט שיפוצים או בנייה חדשה ומחפשים גורם מקצועי שיפנה את פסולת הבניין מהפרויקט? צריכים לפנות פסולת אורגנית, גזם עצים או כל סוג אחר של פסולת באופן חד פעמי? בתחום של שירותי פינוי פסולת בקיסריה יודעת להציע לכם מבחר גדול של ספקי שירות, אתם רק צריכים לדעת מיהו איש המקצוע המתאים ספציפית לסוג הפסולת שאותה אתם רוצים לפנות ואיך נכון מבחינתכם לבחור אותו על פי שיקולי מקצועיות, התנהלות על פי החוק וכמובן מחיר.

 

מתי נדרש לכם שירות של פינוי פסולת?

שירות פינוי פסולת בקיסריה הוא שירות הניתן לפינוי של כל סוגי הפסולת והוא נדרש בכל מקרה בו את הפסולת לא ניתן, על פי חוק, להשליך לפח האשפה השכונתי. חשוב לשים לב, שהחוק יכול להשתנות מרשות מקומית אחת לאחרת, כשישנן רשויות מקומיות שמאשרות השלכה של סוגי פסולת מסוימים לפח האשפה השכונתי, בעוד רשויות אחרות לא מאשרות זאת. את הדברים יש לבחון תחילה מול הרשות המקומית ורק לאחר מכן להחליט האם אתם אכן צריכים להזמין את השירות אם לאו. ישנם כמובן מקרים בהם לא צריך לברר דבר והצורך בשירות פינוי פסולת בקיסריה הוא מובהק. כך למשל, אם אתם מבצעים פרויקט שיפוצים, את פסולת הבניין שמיוצרת לאורך הפרויקט לבטח לא תוכלו להשליך בפח האשפה השכונתי וגם לא תוכלו להשליך אותה בוואדי ליד הבית, שכן ישנם חוקים מחמירים מאוד של הגנה על איכות הסביבה בנוגע לכך.

גם בכל מקרה אחר בו מעורבת פסולת מסוגים מסוכנים כמו אסבסט, כימיקלים למיניהם, חומרים דליקים וכדומה – בכל המקרים הללו, יהיה עליכם להזמין גורם מקצועי להובלה ופינוי של חומרים מסוכנים, אותם יהיה להעביר להטמנה באתרי הטמנת פסולת מורשים וייעודיים לסוג הפסולת הספציפי. ככלל, לא לכל סוג של פסולת יש סוג אחר של גורם מקצועי שמספק את השירות וספקי שירותי פינוי פסולת בקיסריה מציעים בדרך כלל סל של שירותים המכסים טווח רחב של סוגי פסולת. יחד עם זאת, בכל הקשור לפסולת ייחודית, בעלת מאפיינים מיוחדים שהופכים אותה לפסולת מסוכנת הדורשת תשומת לב מיוחדת, יש לוודא שהגורם המקצועי אותו אתם מזמינים אכן מורשה לעבוד עם סוג זה של פסולת.

מתי לא נדרש לכם שירות של פינוי פסולת?

ככלל, בכל פרויקט שהוא, שבו מיוצרת פסולת, יש צורך גם לפנות את הפסולת בצורה מסודרת ועל פי החוק. יחד עם זאת, במקרים רבים, הליך הפינוי של הפסולת מהווה חלק מהשירות הכולל. כך למשל, אם אתם רוצים לפנות אסבסט מחצר הבית או לפרק גג אסבסט ולפנות אותו מהמקום, יהיה עליכם להזמין גורם מקצועי שהוסמך והורשה לעבודות פינוי אסבסט באופן ספציפי והוא יהיה גם זה שיפרק את האסבסט, יוביל אותו ויפנה אותו לאתר הטמנה מורשה ספציפית להטמנת אסבסט. אותו כנ"ל לגבי סוגים נוספים של פסולת מסוכנת כמו דלקים, חומרים כימיים וכן הלאה. גם במקרים הללו, נדרש גורם מקצועי מוסמך ומורשה שינהל את תהליך הפינוי כולו ושאחראי על כל רכיבי התהליך, החל מאיסוף הפסולת, דרך הובלתה וכלה בהטמנתה באתר מורשה. בכל המקרים הללו, לא תצטרכו להזמין שירות פינוי פסולת בקיסריה בנפרד ושירות זה יסופק לכם במסגרת השירות הכולל, אך כמובן שעליכם לוודא את הדברים מראש.

 

כמה יכול לעלות לכם שירות פינוי פסולת בקיסריה?

ובכן, עלות שירות פינוי פסולת משתנה כמובן בהתאם לסוג הפסולת ולכמות הפסולת שאותה אתם רוצים לפנות. לצורך העניין, ניקח את הדוגמא הקלאסית של פינוי פסולת בניין. במקרה כזה, פינוי הפסולת מבוצע באמצעות מכולת פינוי המוצבת בשטח הפרויקט, אליה אוספים את פסולת הבניין מכל רחבי הפרויקט בצורה מרוכזת. כאשר המכולה מתמלאת, מגיעה משאית הפורקת במקום מכולה ריקה ואוספת את המכולה המלאה אותה היא מובילה לאתר ייעודי להטמנת פסולת בניין. במקרה הזה, עלות פינוי הפסולת היא עלות השכרת המכולה וכל שירותי ההובלה והפינוי הנלווים. כך למשל, השכרת מכולת פינוי פסולת בניין בנפח של 17 עד 20 קוב, תעלה לכם כ-1500 שקלים עד 2000 שקלים לפרק זמן של עד שבוע. אם תרצו מכולה קטנה יותר, תוכלו לצפות לעלות שנעה סביב ה-1000 שקלים לאותו פרק זמן.

בהיבט זה חשוב לומר את הדבר הבא: עלות הפינוי וההובלה של מכולת פינוי היא גבוהה יותר מאשר עלות השכרת המכולה ולכן עדיף להזמין מכולה גדולה יותר שאותה תצטרכו לפנות מספר קטן יותר של פעמים, מאשר להזמין מכולה קטנה יותר שאותה יהיה עליכם לפנות בתדירות גבוהה יותר. מן הסתם, עלות השירות כוללת בתוכה גם את השכרת המכולה וגם את כל הנושא של הובלת ופינוי המכולה לאתר הטמנת פסולת, אך אם תצללו לתוך מחירי השירות, תגלו שלכל כמות פסולת, השכרת מכולה קטנה יותר תעלה לכם בדרך כלל יותר כסף בחישוב הכולל, פשוט מכיוון שיהיה צורך לפנות אותה מספר רב יותר של פעמים.

כדאי להשאיר את המשימה בידיים מקצועיות

אלא אם מדובר בפרויקט לגמרי עצמאי משלכם, אתם רוצים להשאיר את המשימה של הזמנת שירות פינוי פסולת בקיסריה לידיים מקצועיות, שינהלו את הדברים עבורכם. כך למשל, אם אתם רוצים פשוט לפנות פסולת שהצטברה במגרש שבבעלותכם או אפילו בחצר האחורית של הבית, ייתכן שיש לכם את היכולת לעשות זאת לבד ובמקרה כזה, תוכלו להזמין בעצמכם את השירות של השכרת מכולת פינוי. יחד עם זאת, שימו לב שגם איסוף פסולת דורש ציוד מקצועי וככל שיש לכם את הציוד המתאים ביותר, כך תוכלו לסיים את הפרויקט במהירות רבה יותר ולחסוך בעלות השכרת מכולת הפינוי. על כן, לפני שאתם מחליטים לשכור את מכולת הפינוי בעצמכם, כדאי שתעשו את החישוב הכולל של הזמן בו תצטרך המכולה לעמוד ליד ביתכם ולבחון האם זה בכלל משתלם לכם. איש מקצוע שיבצע עבורכם את הפרויקט כולו, לרבות איסוף הפסולת ופינוי שלה, יוכל לעשות זאת בזמן קצר הרבה יותר ולחסוך בעלויות השכרת מכולת הפינוי.

בנוסף לכך, גורמים מקצועיים העובדים עם ספקי שירות פינוי פסולת בקיסריה, עובדים עמם בדרך כלל במסגרת הסכמי שירות ארוכי טווח. כך למשל, קבלן בניין או קבלן שיפוצים לרוב לא יחזיק מכולות פינוי משל עצמו, שכן מכולות אלה דורשות גם ניהול של צי משאיות ייעודיות לנשיאת מכולות אלה. גם קבלן זה ישתמש בשירותי השכרת מכולות פינוי פסולת בקיסריה, אלא שהוא, במסגרת הסכמי השירות שלו עם ספק השירות, יזכה למחירים נמוכים הרבה יותר מאלו המוצעים לציבור הרחב. אז נכון שבסופו של דבר, אתם משלמים לקבלן על השירות שהוא מעניק לכם, אבל השירות הזה חוסך לכם כסף בעלות הפינוי ובעלויות אחרות, מה שמשאיר לכם יותר כסף כדי לשלם לקבלן שגם יבצע את העבודה עבורכם. על כן, בכל הקשור לפרויקטים של פינוי פסולת מכל סוג שהוא, בדרך כלל כדאי יותר, גם ובעיקר מבחינה כלכלית, להיעזר בגורם מקצועי שיבצע עבורכם את הפינוי כולו. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*שרוולי פסולת במרכז