פינוי אשפה זול ומהיר! במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 

*שרוולי פסולת במרכז

עולם ההדפסות בתלת מימד

מדהים כיצד העולם שלנו השתנה במהירות –פעם להדפיס קובץ על הדף נייר היה נחשב לדבר מופלא של ממש, חזית הטכנולוגיה. היום אנחנו כבר מסוגלים להדפיס אובייקטים תלת מימדיים, ברכישה של מדפסת תלת מימד איכותית ומשוכללת! העתיד כבר כאן, והוא מלא בדברים נפלאים שיכולים לסייע לנו להוציא לאור יוזמות ורעיונות נפלאים – יצירה של מוצרים חדשניים, דמויות ובובות מחומרים פלסטיים קשיחים, מודלים בתלת מימד ממגוון צורות ותחומים ועוד המון!

יש לכם תוכנית בראש או על סרטוט על גבי נייר ורוצים להפיח בו חיים? יש לכם פרויקט של הכנת דגם מתלת מימד? דרך חברת המימד הרביעי נוכל לממש אותו בצורה הכי איכותית שיש – על פי התנאים והדרישות שלכם!

 

עולם שלם של אפשרויות בלתי מוגבלות

חשבו על שלל הרעיונות והאפשרויות שהדפסות תלת מימדיות פותחות לפנינו– אין יותר צורך לשלוח מודלים או סרטוטים לחברת ייצור בסין כדי שתשלח אליכם הזמנה של מוצרי פלסטיק באיכות ירודה, במקרה הטוב. דרך החברת המימד הרביעי, חברה שנמצאת כאן בארץ ומתמחה במתן שירותי הדפסת תלת מימד איכותיים וברמה גבוהה נוכל לממש לכם את הרעיון במציאות הפיזית.

כאן תוכלו לקבל ייעוץ, הדרכה ובניה של דגמים תלת מימד, אבטיפוס למוצר שלכם עד להבאתו להדפסה ברמה מקצועית, מדויקת ובגימור מושלם בדיוק כמו שאתם צופים.

 

נעים להכיר החברה המובילה בארץ בייעוץ וייצור של מודלים בתלת מימד

חברת המימד הרביעי עוסקת במתן שירותי הדפסת תלת מימד מהגבוהות בארץ, וכבר סייעה למאות גופים פרטיים ועסקיים כמו גם לקוחות רגילים שבקשו להדפיס מודלים לפי דרישתם האישית.

בדרך כלל, אדריכלים ואנשי עיצוב פנים עושים המון שימוש במדפסות תלת מימד על מנת לבנות מודלים של פנים דירה או דגם מיניאטורי של פרויקט בניין יוקרתי. דגמים אלו מסייעים להם להבין בצורה נכונה ואמיתית יותר את הדרישות של הלקוחות שלהם וליישמו בדרך הכי מותאמת.

יזמי הנדסה ואנשי תעשייה העוסקים בייצור ושיווק של מוצרים חדשניים מפלסטיק או חומרים קשיחים אחרים רואים לנכון לבנות אבטיפוס ראשוני על מנת להעריך נכון מה צריך לשמר ומה לשפר.

 

מוצרים מדהימים נוספים שתוכלו למצוא באתר החנות

חוץ ממתן שירותי הדפסת תלת מימד איכותיים ומקצועיים, חברת המימד הרביעי שמחה להציג בפניכם מוצר בלעדי שלנו – מנורת ירח ומנורת גלקסיה, אותה תוכלו לקשט בחדר או בסלון המגורים שלכם. המנורה הינה מוצר איכות המסוגל להחליף בין כמה מודים, צבעים ואפשרויות שימלאו את חלל הבית או החדר באור מלא בקסם וטוהר.

את המנורה תוכלו לרכוש במיוחד ליום האהבה או יום ההולדת של בת הזוג, או סתם כשאתם רוצים לפנק את עצמכם במשהו יצירתי וייחודי שלא תמצאו בשום מקום אחר. אפשר להכניס אל תוך המנורה תמונה אישית שלכם, כיתוב מיוחד ועוד מגוון אפשרויות אחרות.

רוצים לשמוע עוד על שירותי הדפסת תלת מימד רכישת מנורת גלקסיה או מנורת ירח? צרו קשר כאן בהקדם!

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*שרוולי פסולת במרכז