פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

משאבות מים

משאבות המים שלנו מיועדות למגזר הפרטי והציבורי כאחד.

משאבות הן חלק בלתי נפרד מתשתיות במגוון רחב של תחומי חיינו. בבתים פרטיים, בבנינים גדולים כמו בתי מלון או בתי חולים, בתעשייה, בחקלאות, בבריכות ציבוריות ופרטיות ועוד.

המשאבות אחראיות על פעילות תקינה ועל ניקיון של מים זורמים באותו תחום. לכן חשוב לוודא שהן מטופלות כהלכה על מנת למנוע הזנחה שעלולה להוביל לבעיות רטיבות ואינסטלציה, למראה מוזנח, או לנזקים תברואתיים.

הנסיון בן עשרות שנים שיש לחברתנו בתחום זה מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו שקט נפשי בזכות התאמה מדויקת לצרכיהם, כמו גם באופן התחזוקה והמחויבות לפעילות תקינה של המערכות; כך גם הלקוחות נהנים מהפחתה משמעותית הן בעלויות והן בסיכון של תקלות.

אנו משווקים  את כל סוגי המשאבות החיוניות לפעילות בתחומי החקלאות, התעשיה, בריכות שחייה ציבוריות ופרטיות ועוד. המשאבות האיכותיות שלנו מיובאות ממיטב היצרניות בלבד, ומציעות ללקוחותינו מגוון רחב של גדלים ודגמים לכל מטרה

בין המשאבות שלנו

  • משאבות צנטריפוגליות: משאבות העובדות על עיקרון של מאיץ שיוצר סיבוב שמביא להגברת לחץ של הנוזל הנשאב. משאבות אלו מספקות לחץ מים גבוה דרך צנרת וראשים קטנים.
  • משאבות סחרור: אלה משאבות לערבל ולסחרור מים במאגרים שבהם אין חילוף סדיר של המים. מטאת הסיחרור היא למנוע היצטברות חיידקים.
  • משאבות גלגלי שיניים: גלגלי זיזים נמצאים במרחקים זהים זה מזה. כאשר הם משתלבים זה בזה הם מסובבים אחד את השני ויחד יוצרים כוח המסוגל לשאוב נוזלים
  • משאבות בהתאמה אישית

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים