פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

מסור גרונג

נגר צריך הרבה כלים בשביל להצליח ופה צריך לקחת בחשבון שהכלי החשוב ביותר לנגר הוא מסור הגרונג.(או מסור פנדל) שהוא מסור עגול. קשה לדמיין היום נגר איכותי שאין לו מסור גרונג.

אז הנה טיפים לעבודה עם מסור גרונג

  1. בטיחות – זה הטיפ החשוב ביותר.  חשוב להקפיד על הוראות יצרן בכל עבודה עם מסור. זיכרו כי מסור הוא כלי שלא נותן הזדמנות נוספת. הכלי יכול היות מסוכן לא רק בגל שהוא חד אלא גם בגלל מהירות הסיבוב שלו שלא משאירה זמן לטעות.
  1. עבודה עם מסור של יצרן איכותי – הדבר הכי מעצבן זה לגלות פתאום שאחרי שהוצאנו הרבה כסף יש לנו כלי לא מתפקד. זיכרו שבכלי עבודה במיוחד, השקעה בכלי איכותי שווה את הכסף לטווח הארוך. וודאו כי המסור שקניתם הוא של יצרן איכותי. לא תצטערו.
  1. רק אדם מנוסה יעבוד עם המסור – מסור גרונג זה לא משחק ילדים. מה זאת אומרת? שרק מי שמנוסה, ורק מי שקיבל הדרכה צמודה על עבודה  עם המסור יכול לתפעל אותו. הסיכון של פציעה  – בטיחותית וכלכלית – לא שווה את זה. אל תזלזלו בזה. .

מסור גרונג (מסור פנדל) הוא מסור המשמש לייצור חיתוכים ומדידות מדויקים בעבודה על ידי מיקום להב מותקן על גבי לוח. בימינו הוא מורכב ממסור עגול ממונע, שניתן למקמו בזוויות שונות ולהוריד אותו על לוח הממוקם כנגד עצירת גב.

מסורים ממונעים אלו חותכים גם מסגרות על ידי כוונון ציר ההטיה האנכי של החלק העליון של המכונה בעוד שהשולחן משתרע באופן אופקי.

מסורי גרונג בהם ניתן להטות את הציר בכיוון אחד מכונים מסור גרונג מורכב יחיד. אם הציר יכול לנטות שמאלה וגם ימינה, הוא מכונה מסור זווית כפול.

חלקם מצוידים במערכת מעקות הזזה, או בזרוע ציר לחיתוך חתיכות רחבות יותר כאשר הן מונחות על שולחן המסור ונשטפות כנגד הגדר. גם זה ידוע כמסור זווית.

מסורי גרונג משמשים בעיקר לחיתוך גימורי עץ ודפוס, אך ניתן להשתמש בהם גם לחיתוך מתכת, בנייה ופלסטיק; הכל תלוי בסוג הלהב. המסורים מגיעים במגוון גדלים. הגדלים הנפוצים ביותר הם להבים בגודל שבעה ורבע אינץ ', עשרה אינץ' ושנים עשרה אינץ '. לכל אחד יכולת חיתוך משלו.

כיום ישנן גם גרסאות אלחוטיות של מסורים אלה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים