פינוי אשפה זול ומהיר! במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 

*שרוולי פסולת במרכז

מכולות לפינוי פסולת

אם אתם מתעניינים בהשכרת מכולות לפינוי פסולת, הגעתם למקום הנכון. יש הרבה גורמים אשר משפיעים על המחיר אותו תשלמו, בין היתר גודל המכולה, סוג המכולה והובלה. לפני שאתם פונים לחברה כזאת או אחרת, חשוב שתכירו את כל הפרטים הקטנים עליהם אתם עומדים לשלם. מלבד למכולה עצמה, אתם ברוב המקרים תרצו גם שרוול לפינוי פסולת או כל ציוד נלווה לתהליך לצורך פינוי המכולה. יש היום לא מעט חברות אשר יציעו לכם שירותים בכל הנוגע למכולות פינוי, חשוב להכיר את כל האופציות שיש לכם וגם חשוב לדעת איך להתאים את המכולה לסוג העבודה שאתם מבצעים.

מה זה קבלן פינוי פסולת?

אחת הדרכים שבהן תוכלו להיפטר מהפסולת שלכם באתר הבנייה היא באמצעות קבלן פינוי פסולת. קבלן פינוי פסולת אחראי על כל פסולת, תעשייתית, אורגנית ובניין. המטרה של קבלן פסולת היא לספק לכם את כל הכלים והציוד הנדרש כדי שאתם תוכלו לפנות את הפסולת שלכם, בין אם מדובר על מכולות לפינוי פסולות ובין אם מדובר על כלי צמ"ה שונים. הפסולת צריכה להגיע לאתר מורשה של מחזור והטמנה, יש לא מעט אתרים כאלה בחלקי הארץ. התפקיד של קבלן הפסולת הוא לתאם עם אחד מהאתרים שקרובים אליכם ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. חשוב להדגיש, בעל היתר הבנייה הוא זה שאחראי על פינוי הפסולת ולכן, אם תמצא פסולת בשטח אסור הוא יהיה זה שנושא בעונש. לכן, בחירת קבלן פינוי פסולת היא חשובה ומוטב לבחור קבלן מורשה לצורך ביצוע עבודות כאלה. וכמובן, תוכלו גם לוודא בעצמכם שאותו קבלן תיאם מול האתר ושאכן מדובר על אתר מורשה. העונש עבור אי פינוי פסולת לאתר חוקי יכול להתחיל מקנסות של כמה אלפי שקלים ובמקרים חמורים גם להגיע למאסר.

אם אתם מתעניינים בהשכרת מכולות לפינוי פסולת, הגעתם למקום הנכון. יש הרבה גורמים אשר משפיעים על המחיר אותו תשלמו, בין היתר גודל המכולה, סוג המכולה והובלה

יש הרבה השלכות לכך שאנחנו לא מפנים את הפסולת שלנו למקום מורשה, במיוחד כאשר מדובר על אזורחי מגורים. הנזקים הנגרמים עקב כך יכולים להיות פגיעה בבעלי חיים, הריגת בעלי חיים, נזק למשאבי טבע, זיהום סביבתי, התלקחות, פגיעה בשטחים חקלאיים, נזק לאדם ולרכוש. פסולת בניין יכולה להיות פסולת שפולטת גזים רעילים כמו אסבסט ולכן יש דגש חשוב כל כך על פינוי פסולת לפי חוק.

 

כמה עולה לשכור מכולות לפינוי פסולת?

יש מקרים בהם יהיה נכון לנו לשכור מכולות לפינוי פסולת ויש מקרים בהם יהיה נכון לנו לרכוש, הנתונים משתנים בהתאם לתנאי האחסון שיש לכם, כלים מתאימים ותדירות עבודה. הנה המחירון עבור השכרת מכולות לפינוי פסולת:

  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של 6 קוב ל-8 קוב ינוע בין 750 ש"ח עד 950 ש"ח.
  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של עד 10 קוב ינוע בין 850 ש"ח ועד 1,150 ש"ח.
  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של בין 12 קוב עד 14 קוב ינוע בין 1,000 ש"ח ועד 1,350 ש"ח.
  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של 16 קוב עד 20 קוב ינוע בין 1,500 ש"ח עד 2,100 ש"ח.
  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של עד 24 קוב ינוע בין 2,200 ש"ח ועד 2,650 ש"ח.
  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של עד 32 קוב ינוע בין 2,750 ש"ח ועד 3,200 ש"ח.

יש מקרים בהם יהיה נכון לנו לשכור מכולות לפינוי פסולת ויש מקרים בהם יהיה נכון לנו לרכוש

במקרים בהם אתם צריכים לשכור גם שרוול לפינוי פסולת המחירים נעים בטווחים שונים:

  • המחיר עבור השכרת שרוול לפינוי פסולת עד 3 קומות ינוע בין 950 ש"ח ועד 1,550 ש"ח כולל התקנה.
  • המחיר עבור השכרת שרוול לפינוי פסולת מ-4 עד 7 קומות ינוע בין 1850 ש"ח ועד 2,800 ש"ח כולל התקנה.

עבור כל קומה נוספת למחיר יתווסף בין 300 ש"ח ועד 500 ש"ח בהתאם לקבלן אליו אתם פונים, המחיר הוא לשבוע. בנוסף, במקרה בו אתם צריכים לשכור גם כלי עבודה שונים לפינוי פסולת כמו מחפרון ובובקט, המחיר יכול לעלות. השכרת מיני מחפרון ליום עבודה ינוע בין 1,350 ש"ח ועד 1,900 ש"ח, בובקט יהיה זול יותר בכמאתיים שקלים לאותו פרק זמן. תוכלו גם לשכור עבור שעה והמחיר ינוע בין 400 ש"ח ועד 600 ש"ח.

סוגי מכולות לפינוי פסולת

לפני שאתם שוכרים מכולות לפינוי פסולת, חשוב לדעת מה אתם בדיוק שוכרים. יש שלל דגמים וגדלים של מכולות לפינוי פסולת. כל גודל וכל סוג יכול להתאים לאופן שונה של עבודה. יש הרבה נתונים שמשפיעים על הבחירה שלכם, אפילו אסתטיות. עליכם לשים דגש על בחירת דגם לפי מספר דלתות פתיחה של המכולה, גלגלי עזר לשינוע כדי לאפשר נוחות מרבית ועוד… הנה כמה סוגי מכולות לפינוי פסולת:

  1. מכולת מיכל היפוך (פסולתן) – מכולה זו מתחברת למלגזה לאחר השינוע, ניתן יהיה לרוקן את התכולה באמצעות ידית מיוחדת ולא נדרש כאן מאמץ פיזי. כמו כן, המתקן יכול להינעל בצורה אוטומטית בתום הריקון. ניתן להוסיף גלגלים ואפילו מכסה בהתאם לדגם הספציפי שאתם בוחרים.
  2. מכולות אשפה סגורות ופתוחות – מכולות אלו יכולות להגיע בנפחים שונים והן מתאימות בעיקר לפסולת בנייה. ניתן יהיה להתאים באופן אישי את מכולת האשפה ללקוח לפי צרכיו ובהתאם לכלים שישי לו. ככה אתם תתעסקו בצורה מינימלית בפינוי. ראוי לציין, זה הדגם הנפוץ ביותר עבור פסולת בניין.

לרכוש או לשכור?

השאלה אם כדאי לשכור או לרכוש מכולות לפינוי פסולת מאוד תלויה באופן השימוש שלכם במוצר. אם אתם עובדים בתדירות גבוהה ונמצאים פחות או יותר על אותו בסיס עבודה, ייתכן ורכישה תהיה הבחירה המשתלמת ביותר. עם זאת, גם כאשר אתם בוחרים לרכוש יש דגש מאוד גדול על הבחירה שלכם ואתם צריכים להעלות את כל השיקולים הכרוכים בנושא. לדוגמא, היכן תאחסנו את המכולה בתום השימוש? האם המכולה מתאימה לכל סוגי העבודות שלכם? בין אם אתם שוכרים או רוכשים, יש דבר אחר חשוב מאוד לזכור. עליכם תמיד לבחור בחברה מקצועית לצורך רכישה או השכרה. עליכם לוודא שהחברה או קבלן פינוי פסולת הינו מורשה ומוכר, שהוא עובד באופן חוקי, אחרת אתם תהיו אלו שישלמו את הקנסות וישאו בהשלכות מבחינת חוק.

טיפ חשוב מאיתנו

כאשר אתם מצאתם כבר חברה מקצועית דרכה אתם שוכרים או רוכשים מכולות לפינוי פסולת, שימו לב תמיד לאותיות הקטנות וכמה אתם אמורים לשלם בפועל. זכרו, בנוסף להשכרה יש גם הובלה שאתם צריכים לשלם אם אין לכם משאית מתאימה להובלה. התאימו גם את גודל המכולה בהתאם למקום בו אתם עובדים. בנוסף לכך, זכרו שיש לכם עוד הוצאות מלבד למכולה עצמה וכאשר אתם עובדים בבניין רב קומות, אתם חייבים לשכור או לרכוש גם שרוולים מקצועיים לפינוי פסולת. את כל הנתונים האלה יש לשקלל לפני שאתם לוקחים את הפרויקט כי זהו חלק מאוד ניכר בהוצאות של הפרויקט.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*שרוולי פסולת במרכז