פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

מכולות לפינוי פסולת חריש

מכולות לפינוי פסולת חרישאם אתם מחפשים מכולות לפינוי פסולת חריש תוכלו למצוא מגוון רחב אפשרויות. מלבד לסוגים השונים, תוכלו לבחור בין השכרה לבין רכישה, לכל אחת מהבחירות יש את היתרונות והחסרונות שלה. בכל אופן, יש לדעת ממי אתם שוכרים או רוכשים מכולות לפינוי פסולת חריש וחשוב גם לדעת להתאים את המכולה בהתאם לסוג הפרויקט שלכם. יש להדגיש, יש נהלים מאוד הדוקים בכל הנוגע לפינוי פסולת וברגע בו אתם לא עושים זאת על פי חוק, אתם צפויים לקנסות ואפילו למאסר במקרים חריגים. ריכזנו עבורכם את כל הדברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם פונים לקבלן פינוי פסולת.

 

כמה עולה לרכוש מכולות לפינוי פסולת חריש?

בדרך כלל לא נהוג לרכוש מכולות לפינוי פסולת, הסיבה לכך היא שכל קבלן מקבל פרויקט שונה בכל פעם ויש להתאים את המכולה בהתאם לפרויקט, הן מבחינת גודל והן מבחינת חומר. כאשר אתם בוחרים לרכוש מכולות לפינוי פסולת חריש עליכם לרכוש ממקום מקצועי. יש מחירים מאוד מפתים ביד 2 או באתרים אשר מציעים מחירים נמוכים, עם זאת ההמלצה הרווחת היא לרכוש מכולה לפינוי פסולת אך ורק ממקום מורשה. על המכולה לעמוד בכל התנאים, להיות עמידה בפני חומרים שונים ולהתאים להובלה בהתאם למשאית שיש לכם. במקרה ואין לכם משאית, כאשר אתם בוחרים לשכור מכולות לפינוי פסולת חריש תוכלו לקבל גם שירותי הובלה ממקומות מקצועיים. בנוסף לזה, הסיבה לכך שאנחנו רוצים לשכור מכולות ולא לרכוש אותן היא מכיוון שיש פעמים שנצטרך מכולה קטנה ופעמים שנצטרך מכולה גדולה, ברגע שנרכוש רק מכולה גדולה אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בבעיה כאשר המיקום צפוף. המחיר אותו נשלם עבור מכולות לפינוי פסולת חריש (רכישה) ינוע בין 8,000 ש"ח ועד 30,000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לסוג המכולה אותה בחרתם והחברה ממנה רכשתם את המכולה, יש לוודא כמובן אחריות.

כמה עולה לשכור מכולות לפינוי פסולת חריש?

השכרה היא דבר שונה לחלוטין, המחירים משתנים בהתאם לגודל המכולה בדרך כלל. הגודל נקבע לפי קוב, הנה כל המחירים הממוצעים בשוק:

מכולות 6 קוב עד 8 קוב – 750 ש"ח עד 950 ש"ח.

מכולות 8 קוב עד 10 קוב – 850 ש"ח עד 1,150 ש"ח.

מכולות 12 קוב עד 14 קוב – 1,000 ש"ח עד 1,350 ש"ח.

מכולות 16 קוב עד 20 קוב – 1,500 ש"ח עד 2,100 ש"ח.

מכולות 20 קוב עד 24 קוב – 2,200 ש"ח עד 2,650 ש"ח.

מכולות עד 32 קוב – 2,750 ש"ח עד 3,300 ש"ח. 

יש לציין, המחירים הם ברוב המקרים לפי שבוע, יש לתאם מראש את יתר העלויות שיכולות להתווסף למחיר, בין היתר הובלה, ציוד נלווה, שרוולים לפינוי פסולת ועוד.

 

הדגשים לבחירת מכולת פסולתמה הם הדגשים לבחירת מכולת פסולת?

כאשר אתם בוחרים מכולות לפינוי פסולת חריש יש מספר דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון, לא משנה אם מדובר על פרויקט גדול או קטן, חד פעמי או רב פעמי. הנה כל הדגשים לבחירת מכולות לפינוי פסולת חריש:

נראות – זהו אולי הדגש החשוב ביותר ורבים נוטים להזניח אותו. לא משנה דרך מי אתם עובדים, מה הפרויקט וכמה אתם מרוויחים עליו. כל פעם שאנשים עוברים בצד הרחוב ורואים אתכם זה שיווק, לטוב ולרע. מכולות לפינוי פסולת חריש לא חייבים להראות מוזנחים וישנים, להפך, ככל שהמכולה תראה יותר טוב ככה אתם משווקים את הפרויקט באופן יוקרתי יותר. יש השפעה רבה לאיך המכולה נראית ללא שום קשר לצורה בה היא מתפקדת ואם היא מתאימה. 

 

חברה מקצועית – כאשר אתם בוחרים חברה דרכה אתם שוכרים מכולות לפינוי פסולת, חשוב לבחור בחברה מקצועית. חברה מקצועית גם תוכל להעניק לנו שירות מפורט ומקצועי, גם תוכל לפנות את הפסולת עבורנו במקרים רבים ולתאם את זה מול האתרים המורשים. מלבד לכך, חברה מקצועית תוכל להעניק לנו את כל המידע אליו אנחנו נדרשים בעת בחירת הדגם הרלוונטי לפרויקט שלנו. יש לא מעט דגשים שחשוב לקחת בחשבון גם בעת השימוש במוצר עצמו ואופן השימוש, ליווי מקצועי יכול להועיל לכם למניעת נזקים שונים.

 

התאמה – אם אין לכם ניסיון בתחום הבנייה וזה פרויקט מבין הראשונים שלכם, מוטב להתייעץ עם חברה מקצועית בנוגע לבחירת גודל המכולה. תמיד עדיף לשכור מכולה גדולה יותר ממה שאנחנו צריכים ליתר ביטחון, אבל לא להפריז. כאשר אתם שוכרים מכולה לפרויקט כלשהו, עליכם לקחת בחשבון את תדירות הפינוי, את משך זמן הפרויקט והאופי שלו ובהתאם לזה להתאים את גודל המכולה.

 

ציוד נלווה מתאים – חשוב לדעת גם להתאים ציוד נלווה למכולה אותה אתם שוכרים. היום בשביל לפנות פסולת מאתר הבנייה למכולה אתם לא צריכים כוח אדם, אלא צריכים כלי צמ"ה מתאימים. חברה מקצועית תאפשר לכם לשכור בובקט ובנוסף, מפעיל אם אין לאף אחד מכם רישיון. השכרת בובקט לצורך פינוי פסולת היא הכרחית כדי לייעל את העבודה ולשמור על כוח אדם, כמובן למנוע פציעות. היתרון של בובקט הוא שניתן להיכנס איתו גם לאתרים צפופים וגם לחלקים הפנימיים של המבנה. 

 

מה בנוגע לפינוי עצמו?

כאשר אתם יוצרים קשר עם חברה מקצועית היא תוכל לתאם את פינוי הפסולת בצורה הטובה ביותר. על פי החוק במדינה, יש אתרים מורשים אליהם נוכל לפנות את הפסולת של הפרויקט שלנו. יש לתאם מראש מול אותם אתרים את פינוי הפסולת. המטרה היא לשמור על איכות הסביבה ולפנות את הפסולת למקום שלא פוגע באדם או בחיות. יש מקרים רבים של פינוי פסולת של חומרים רעילים, השלכה של הפסולת למקום שאינו מורשה יכולה לגרור קנסות כבדים ואף מאסר של עד חצי שנה במקרים חריגים. את הפינוי יש לעשות באופן מקצועי עם הכלים המיועדים לכך ולכן, עליכם לוודא כי קבלן פינוי הפסולת הינו קבלן מורשה וגם אם כן, יש לוודא בעצמכם עם אותו אתר שאכן הפסולת של הפרויקט שלכם הגיעה לשם. בסופו של דבר, בכל מקרה של טעות מי שאחראי לכך יהיה בעל היתר הבנייה. 

סוגים שונים של מכולות

ברוב המקרים אנחנו נעזר בשני סוגים של מכולות עיקריים. המכולה הראשונה נקראת מכולת היפוך, מדובר על מכולה אשר יכולה להתחבר למלגזה לאחר שינוע. ניתן לרוקן את המכולה באופן ידני וללא שום מאמץ פיזית. על המכולה תמצאו ידית אשר ננעלת באופן אוטומטי לאחר הריקון ובנוסף, יהיו גם גלגלי עזר ומכסה למכולה. הסוג השני הוא מכולת אשפה סגורה ופתוחה. מדובר על מכולה שמגיעה בנפחים גדולים בדרך כלל ומתאימה לפסולת של פרויקטים של בנייה גדולים. במקרה הזה הכרחי להתאים בצורה מקצועית את המכולה לפרויקט וכאשר מדובר על בניין רב קומות יש להתאים גם שרוול לפינוי פסולת באורך המתאים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים