פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

מכולות לפינוי פסולת בניין

כל קבלן צריך מכולות לפינוי פסולת בניין, בין אם מדובר על פרויקט בנייה שלם ובין אם מדובר על קבלן שיפוצים. כאשר אתם מפנים רצפות או עושים כל שינוי בבית, הפסולת מצטברת והדרך הטובה ביותר להעלים את הפסולת במהלך העבודה היא באמצעות מכולה לפינוי פסולת בניין. השינוי העיקרי יבוא לידי ביטוי בבחירה שלנו רק בהתאמה של המכולה לשרוול פינוי הפסולת אותו אנחנו נרצה לשכור.

מהי מכולה לפינוי פסולת בניין?

במהלך כל שיפוץ או פרויקט בנייה נצברת כמות גדולה של פסולת שיכולה לבוא לידי ביטוי בחומרי בטון, פסולת לאחר הריסת מבנה, עצים, שאריות מתכת, לכלוך כולל. המטרה היא להכיל את כל החומרים האלה במקום אחד – המכולה. את המכולה אנחנו מפנים לאתר ייעודי אשר יש לו מטרות שונות. כאשר מגיעה המכולה לאתר הייעודי הפסולת עוברת מיון לפי הנקודות הבאות:

  1. המרה – למעשה, יש שימוש לפסולת בה אנחנו זורקים וניתן להכין ממנה חומרים לצרכי אדם כמו קומפוסט.
  2. מחזור – יש חומרי פלסטיק או כל חומר אחר שניתן למחזר עבור חומרי עבודה נוספים ובכך, אנחנו שומרים על איכות הסביבה.
  3. הטמנה – רוב הפסולת שאנחנו נזרוק תלך להטמנה, מקום ייעודי לפסולת שלא ניתן לעשות בה שימוש חוזר. למעשה, רוב החומרים אותם אנחנו נזרוק יועברו להטמנה.

מה זה שרוול לפינוי פסולת?

שרוול לפינוי פסולת הוא אביזר נלווה למכולה, דרכו אנחנו למעשה מעבירים את הפסולת מהבניין עד למכולה. שרוול לפינוי פסולת בעל מטרה ברורה, לייעל את העבודה בצורה הבטוחה ביותר. שרוול פסולת חייב להתאים למספר הקומות של הבניין ועליו להיות מאובטח ומכוון בצורה בה כל הפסולת תגיע אך ורק למכולה ולשם כך, עליכם גם להתאים את גודל המכולה לסדר גודל פרויקט הבנייה. השרוול מורכב מדליי פלסטיק ארוכים וקשיחים, מדובר על דליים אשר עמידים בפני עומס, תנאי מזג אוויר קיצוניים. הדליים מחוברים אחד לשני ויוצרים למעשה שורה ארוכה של דליים ללא מרווח ופתחים ביניהם. הדליים מחוברים בבטחה בדרכים שונות ובכך אנחנו יכולים להשליך את הפסולת מהבניין ישר לתוך השרוול. השרוול נועד למקרים בהם אין לנו את האפשרות להוריד את הפסולת בדרך אחרת, במיוחד כאשר מדובר על מבנה קיים כבר. במקרה בו מדובר על קומת קרקע, אנחנו יכולים לפנות את הפסולת לשקים ייעודיים ולאחר מכן, באמצעות בובקט להשליך את השקים לתוך המכולה. עם זאת, כאשר מדובר על בניין לא נוכל וגם לא יעיל להעביר את השקים דרך המעלית.

כל קבלן צריך מכולות לפינוי פסולת בניין, בין אם מדובר על פרויקט בנייה שלם ובין אם מדובר על קבלן שיפוצים

כמה עולה לשכור מכולות לפינוי פסולת בניין?

בדרך כלל נהוג לשכור מכולות לפינוי פסולת בניין למעט מקרים חריגים. הסיבה לכך שאנחנו בוחרים לשכור ולא לרכוש מכולות היא מכיוון שכל פרויקט בנייה הוא בעל אופי שונה ולכן, הגדלים של המכולות משתנים בהתאם לצורך שלנו. במקרה בו יש לנו שימוש חוזר ואנחנו יודעים את הגודל הרלוונטי לכל סוגי הפרויקטים שלנו, נוכל לרכוש מכולה. המחיר של מכולה משתנה בהתאם לכמות הפסולת אותה היא יכולה להכיל והמחירים לרכישה נעים בין 8,000 ש"ח ועד כ-25,000 ש"ח.

כאשר אנחנו מדברים על השכרה, אנחנו מדברים על השכרת מכולות לפינוי פסולת בניין על בסיס שבועי:

  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של 6 קוב עד 14 קוב יהיה בין 750 ש"ח עד 1,350 ש"ח.
  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של 14 קוב עד 20 קוב ינוע בין 1,000 ש"ח עד 2,600 ש"ח.
  • המחיר עבור מכולה שיכולה להכיל כמות של 24 קוב עד 32 קוב ינוע בין 2,200 ש"ח עד 3,200 ש"ח.

יש לציין, ניתן למצוא מכולות שנמצאות בגדלים שונים, בין הגדלים שציינו. המחירים יכולים לנוע בהתאם לכך. רצוי להזמין מכולות לפינוי פסולת בניין כאשר מדובר על עבודות בנייה, עבודות שיפוץ ורצוי להזמין את המכולה בתחילת העבודה. עם זאת, כאשר מדובר על מכולה לצורך מפעלי תעשייה, נהוג להזמין מספר מכולות וחשוב לקבוע מועד פינוי לכל המכולות מראש.

דגש חשוב

יש חשיבות מאוד גדולה לפינוי הפסולת בצורה תקינה. חברה אשר לא תענה על הדרישות בחוק יכולה לעמוד בפני קנסות רבות ואפילו מאסר במקרים חריגים. כאשר אתם מפנים את הפסולת או נעזרים בקבלן לפינוי פסולת, יש להעביר את הפסולת אך ורק למקום מורשה. יש לתאם מראש את תאריך הפינוי, פסולת אשר לא תגיע לאתר מורשה יכולה להזיק לסביבה ולעבור על החוק. מלבד לכך שאנחנו לא נשמור על הסביבה ללא מקום מותאם לפינוי פסולת, יש חומרים כימיים ולעיתים חומרים רעילים אשר פינוי למקום לא מורשה עלול להזיק לאדם ובעלי חיים.

 

רצוי ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר היא תעניק לכם הכוונה בכל הנוגע להשכרת או רכישת מכולות לפינוי פסולת בניין. אותה חברה יכולה גם לתאם את פינוי הפסולת עבורכם ולהעניק לכם מגוון רחב של שירותים, החל מהשכרת שרוולים ועד להשכרת כלי צמ"ה לעבודה יעילה יותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים