פינוי אשפה זול ומהיר! במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 

*שרוולי פסולת במרכז

כמה עולה להשכיר שרוולים לפינוי פסולת?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה לשכור שרוולים לפינוי פסולת, המחיר הממוצע בד"כ יהיה כ-600 ₪ – 1,650 ₪. מחיר זה מתייחס לשבוע השכרה ולרוב מתייחס להתקנה עד קומה 3. עבור כל קומה נוספת של התקנת שרוול, תהיינה תוספת במחיר של כ-100 ₪ – 220 ₪ לקומה.

אם אתם מחפשים אחר מידע על שרוולי פינוי פסולת מאתרי בנייה ושיפוצים, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נדבר על היתרונות והחשיבות של שרוולי פסולת בניין. קודם כל, חשוב לדעת שאתר בנייה הוא מקום בו משתמשים בחומרים רבים לבניית מבנים ותשתיות אחרות. עם השלמת הבנייה, יש לפנות חומרי פסולת מהאתר בצורה ידידותית לסביבה. לאחר שהבנו כמה עולה להשכיר שרוולים לפינוי פסולת (650 ₪ – 1,650 ₪ לשבוע), בואו נתקדם למידע הבא.

מה שחשוב לדעת על שרוולים לפינוי פסולת

שרוול פסולת בניין הוא חלק חשוב באתר הבנייה שתוכנן לסייע בתהליך זה של הריסה, בנייה מחדש, שיפוצים והקמת מבנים מכל מיני סוגים. ניתן למצוא אותו בחלק האחורי או בצד של אתר הבנייה, תלוי היכן הוא יהיה הכי יעיל.

שרוול פסולת בניין הוא מערכת פינוי פסולת, המסייעת בפינוי כמעט כל סוגי הפסולת מאתר בנייה. כמו כן, שרוולי פסולת בניין משמשיםשרוול פסולת בניין תוכנן לשמש עובדים המבצעים הריסה או פעילויות אחרות באתר. המטרה העיקרית של מערכת זו, היא למנוע מהשפך של פסולת ופסולת להיכנס לאזורים שמסביב באתרי בנייה לאיסוף והובלה של פסולת בניין (לא רק פינוי). זהו נוהג נפוץ ברוב אתרי הבנייה מכיוון שהוא מסייע בשמירה על האתר נקי ובטוח.

לשם מה תוכנן שרוול פינוי פסולת בנייה?

שרוול פסולת בניין תוכנן לשמש עובדים המבצעים הריסה או פעילויות אחרות באתר. המטרה העיקרית של מערכת זו, היא למנוע מהשפך של פסולת ופסולת להיכנס לאזורים שמסביב או לכבישים סמוכים ולשכונות המגורים הסמוכות.

ניתן להשתמש בשרוול פסולת למטרות שונות כמו איסוף חומרי בניין בזמן הריסה, איסוף בטון, עץ, שאריות מתכת, לכלוך וכדומה, מנקודה אחת באתר והובלה לנקודה אחרת בה ניתן לפנות את הפסולת בבטחה. ביררתם כבר כמה עולה להשכיר שרוולים לפינוי פסולת בנייה? מעולה, בואו נבין לאילו סוגי אתרים השרוול מיועד.

ניתן להשתמש בשרוולים בכל אתר בנייה?

בדרך כלל, ניתן להשתמש בשרוול פסולת בניין בכל סוג של אתר בנייה ואתר הריסה. זה עוזר לחסוך זמן וכסף על ידי צמצום כמות הזמן המושקע בהובלת פסולת לפח או למזבלה. אל תשכחו, אם לא היה לכם שרוול פסולת, הייתם צריכים להשתמש בכוח אדם פיזי כדי לפנות את הפסולת. ומעבר לכך שזה יהיה יקר וסיזיפי, זה גם מסוכן עבור הפועלים.

שרוולים לפסולת בניין חשובים מאוד גם כשמדובר בשמירה על הסביבה, מכיוון שהם מפחיתים את כמות הפסולת המתפזרת באוויר ובסביבות המגורים השונות. לרוב, השרוול ממוקם בראש הבניין וממולא בבטון וחומרים אחרים. אם השיפוץ מבוצע בקומה מסוימת, השרוול יותקן באותה הקומה לרוב.

מתי אי אפשר להשתמש בשרוול פינוי פסולת?

אי אפשר לפנות פסולת בניין רעילה בעזרת שרוול פסולת בניין. למעשה, לא כל כך קל לפנות פסולת בניין רעילה. אלו לעיתים חומרים מסוכנים ואי אפשר להשליך אותם לאשפה רגילה. פסולת בניין רעילה זקוקה לשיטות טיפול וסילוק מיוחדות.

פסולת בניין רעילה כוללת אסבסט, צבע על בסיס עופרת, PCB וחומרים רעילים אחרים המזיקים לבני אדם. תהליך ההשלכה אינו קל, מכיוון שיש תקנות מחמירות לגבי אופן הטיפול בחומרים אלו וסילוקם כראוי. אם אתם בונים אתר בנייה או אתר שיפוצים, חשוב לדעת האם באתר יש או אין שרוול פסולת בניין, אבל חשוב מכך – דעו עם אילו סוגי פסולות אתם מתעסקים. אם מדובר על פסולת רעילה, אל תחשבו בכלל על שימוש בשרוול בניין סטנדרטי. לא רק שזה יוביל לסיכונים בריאותיים ובטיחותיים, זה גם מפגע סביבתי חמור, עלול לעלות לכם בקנס או מאסר בפועל ועוד.

האם אפשר להתקין שרוול פינוי פסולת לבד?

הכול תלוי ברמת ההכשרה שלכם. אם לאתר שלך אין אחד, אז אתה צריך להתקין שרוול. ניתן לעשות זאת על ידי הזמנת קבלן מקצועי או התקנתו בעצמכם. אם זה פרויקט גדול מדי בשבילך להתמודד אתו, אז אתה צריך לשכור אנשי מקצוע שיעשו את העבודה עבורך.

זכרו, השימוש בשרוול פסולת בניין אינו נדרש לכל אתר בנייה, אך יש לו יתרונות רבים. בשורה התחתונה, שרוול פסולת בניין קיים כבר עשרות שנים והוא הפך לציוד סטנדרטי לכל אתר בנייה ואתר שיפוצים. אמצעי זה הוצג על מנת למנוע כל סיכונים בריאותיים פוטנציאליים מהפסולת שעלולים להתפשט על ידי רוח, גשם או טעות אדם.

השוואת מחירים בין שרוולים לפינוי פסולת

כאשר אתם מחפשים שרוול פסולת בניין, חשוב לבצע השוואת מחירים. ישנן חברות רבות המציעות להשכרה שרוולים מסוגים אלו, ככה שרק תצטרכו לחפש באינטרנט ולמצוא את החברה שממנה תשכרו או תרכשו את השרוולים. עם השוואת מחירים נכונה באינטרנט, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן. כך תוכלו לחסוך עלויות של השכרת או רכישת שרוולים לפינוי פסולות מבניין.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

*שרוולי פסולת במרכז