פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

כך בונים ומשפצים נקי

כולנו מכירים את המראה של אתרי בנייה. הרבה פסולת בניין, חלקי בטון, גושי מלט, אבנים, אבק, אוהו כמה אבק… לעיתים גם חלקי פלסטיק, חתיכות מתכת ועוד ועוד. הפינוי של כל אלו מתוך אתר הבנייה, בייחוד אם מדובר בבנייה המתבצעת בקומה גבוהה, היא לא תמיד כל כך קלה או ]פשוטה. אנשים מוצאים את עצמם עובדים קשה באיסוף הפסולת ופינוי שלו אל המכולה הנמצאת מחוץ לבית.

כאן בדיוק נכנסים לתמונה השרוולים לפינוי פסולת.

שרוול לפינוי פסולת זה אחד מהחידושים שאנחנו לא באמת מבינים איך הסתדרנו בלעדיהם עד כה.

שרוול לפינוי פסולת בניין – איך זה עובד?

השרוול לפינוי פסולת נראה למעשה כמו צינור העשוי מחוליות שמדמים כביכול דליים הנמצאים בערימה אחד בתוך השני. מדובר בצינור שמחברים אותו לחלון או מרפסת בבית שם מתבצעת העבודה כאשר הקצה התחתון של השרוול הזה נכנס ישירות אל מכולת הפסולת הנמצאת מחוץ למבנה. במהלך ביצוע העבודות מעבירים העובדים את כל הפסולת שמצטברת ישירות אל תוך השרוול כאשר כך הם חוסכים את היציאה מהמבנה עם כל דלי של פסולת.

שרוול לפינוי פסולת בניין – למה זה טוב?

בדרך כלל, בכל אתר בנייה וגם בכל בית אן מבנה בו עורכים שיפוצים, יש גם את הצורך בביצוע ניסור או חיתוך בטון. כאשר חותכים או מנסרים את הבטון, הרי שבאופן אוטומטי מתקבלים חלקי בטון רבים. הבטון שממלא את השטח מפריע מאוד להמשך העבודה יחד עם כל חלקי הפסולת האחרים המצטברים באופן טבעי במקום כזה.

שרוול לפינוי הפסולת פותר למעשה את הבעיה כאשר יש לו כמה וכמה יתרונות, אשר אלו מובילים לכך שאכן ברוב רובם של אתרי הבנייה הבוחרים לעשות בהם שימוש.

היתרונות של השרוולים לפינוי פסולת:

  1. חיסכון בזמן – ברגע שיש את השרוול, הרי שנחסך זמן רב הנדרש לצורך ביצוע הפינוי בצורות אחרות. כך למעשה ניתן להגיע בסופו של דבר לחיסכון משמעותי בזמן העבודה כמו גם בעלויות השיפוץ ועלויות הבנייה באופן כללי.
  2. פתרון יעיל במיוחד במקומות עבודה גבוהים – כאשר מדובר במקומות עבודה גבוהים, שם מעניק השרוול פתרון יעיל במיוחד היות וזו הדרך הכי מהירה וגם הכי הגיונית לפינוי הפסולת. פינוי פסולת דרך המדרגות או המעלית גורמים להרבה לכלוך וגם עשוי לפגוע בסופו של דבר במעלית כאשר האבק חודר לחלקי המעלית השונים והורס אותו.
  3. פינוי בטוח – פסולת בנייה היא פסולת מסוכנת. כאשר הפינוי נעשה בעזרת השרוול הרי שהפסול עוברת במסלול הרבה יותר בטוח ונקי ישירות אל המכולה בלי לסכן אף אחד באזור.
  4. התחשבות בשכנים – פינוי פסולת בצורה ישירה מהבית בו נעשים השיפוצים חוסכים את אי הנעימות מהשכנים כאשר הלכלוך לא יעבור דרך כל חדר המדרגות המשותף.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים