פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

השכרת שרוולים לפינוי פסולת

אם החלטתם לבצע ניקוי ופינוי יסודי של רהיטים וחפצים ישנים מביתכם, כדאי שתשקלו להיעזר בשירות השכרת שרוולים לפינוי פסולת. מדובר על שרוולי פלסטיק ארוכים וחזקים המסוגלים לשאת משקלים שונים, וכך להעביר באופן מהיר ונוח פסולת ישירות אל מכולת האשפה. שרוולי הפלסטיק מורכבים מדליים ארוכים, הניתנים לחיבור ופירוק באופן יעיל באמצעות שרשראות ברזל חזקות. המרווחים בין הדליים המצויים בשרוולים אלו מעניקים להם תכונות גמישות יותר, כך שניתן להתאים את אורך וצורת השרוול בצורה אידיאלית יותר.

השכרת שרוולים לפינוי פסולת

מה המטרה של שרוולים לפינוי פסולת?

כמו שהשם שלהם מעיד על מטרתם, שרוולים לפינוי פסולת נועדו לאפשר פינוי של פסולת שהצטברה בצורה מהירה ופשוטה, במיוחד אם מדובר על תהליך פינוי פסולת הנמצא בקומות גבוהות. כך לדוגמה במהלך עבודות בנייה או שיפוץ של דירות הנמצאות כחלק מבנייני מגורים גבוהים, עובדי הבניין יכולים להשליך את הפסולת שהצטברה במהלך העבודה בצורה נוחה ויעילה יותר הודות לשרוול פינוי פסולת, המותקן באחד מפתחי הדירה ומוביל את הפסולת המושלכת ישירות אל מכולת אשפה ייעודית לכך.

השימוש בשרוול לפינוי פסולת חוסך מאמץ משמעותי באיסוף והשלכת פסולת שהצטברה, כך שאין צורך לסחוב שקי פסולת כבדים בחדרי מדרגות או מעליות, וכתוצאה מכך גם לחסוך זמן וכסף בהעסקת עובדים נוספים לביצוע עבודת פינוי הפסולת. נוסף לפן היעיל בתהליך העבודה, שרוול לפינוי פסולת מעניק רמת בטיחות גבוהה יותר כיוון שחשיפה אל פסולת בניין מסוכנת מצטמצמת באופן משמעותי, הן עבור העובדים בתחום הבנייה והן עבור עוברי אורח שעוברים סמוך למבנה בו מתבצעות עבודות.

באילו מקרים כדאי להיעזר בשרוולים לפינוי פסולת?

כיוון ששרוולים לפינוי פסולת מייעלים באופן ניכר את תהליך פינוי הפסולת, כדאי להיעזר בהם במהלך עבודות בנייה שונות המתבצעות בקומות ומבנים גבוהים כמו שיפוץ של דירות מגורים, ניקוי וצביעה של משרדים הנמצאים בבניינים גבוהים, פינוי חפצים ישנים מבתים פרטיים עם כמה קומות, עבודות בנייה ושיפוץ המתבצעות בגגות של מבנים שונים, וכן מצבים נוספים בהם עולה הצורך בפינוי של פסולת בצורה יעילה ופשוטה.

השכרת שרוולים לפינוי פסולת

לאלו המעוניינים לסלק פסולת מבית, דירה, משרד, גג או כל מבנה מקום אחר ניתן לפנות אל שירות השכרת שרוולים לפינוי פסולת, הניתן באמצעות חברות מקצועיות המתמחות בתחום זה. קיימת אפשרות לשכור שרוול על פי צורך, כך שאם מדובר על קומות גבוהות כמו קומה שלישית ומעלה יש להיעזר בשרוול ארוך ומתאים לכך. רוב חברות ההשכרה כוללות במחיר השירות גם שירות התקנה ופירוק של השרוול המושכר, כך שאין צורך לדעת כיצד ניתן לחבר ולפרק בין השרוול לאחד מפתחי המבנה. 

כחלק מהשימוש בשרוול לפינוי פסולת, יש להיעזר במכולת אשפה גדולה אליה נאספת הפסולת המושלכת דרך השרוול. ניתן לבצע השכרה של מכולת אשפה מתאימה דרך החברה ממנה השרוול הושכר, כאשר יש לקחת בחשבון כי מדובר על עלות נוספת לשירות זה.

מחיר השכרת שרוולים לפינוי פסולת

עלויות השכרת שרוולים לפינוי פסולת משתנים מחברה לחברה, אך לרוב מדובר על מחיר המושפע ממשך זמן ההשכרה של השרוול. קיימת אפשרות להשכרה יומית של שרוולים לפינוי פסולת, כאשר טווח המחירים נע בין 70 ₪ ועד 110 ₪ כך שניתן לומר כי המחיר הממוצע לשירות השכרה יומי של שרוול פינוי פסולת הוא 90 ₪ ליום אחד.

קיימת אפשרות נוספת לזמן השכרה של שרוול לפינוי פסולת, כך שמשך זמן ההשכרה מוגדר על פי שבועות. המחירים להשכרה שבועית נעים בין 650 ועד 1600 ₪, בהתאם למיקום המבנה, מורכבות התקנת השרוול ופרמטרים נוספים.

אז מה היה לנו בכתבה: