פינוי אשפה זול ומהיר!במחירים ללא תחרות!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 
074-7765928

השכרת שרוולים לפינוי פסולת מחיר

על מנת שתוכלו לבצע את עבודות השיפוץ בדירתכם באופן יעיל, מהיר ובטוח כדאי לדעת כי קיים אביזר ייעודי עבור פסולת בניין הנצברת במהלך עבודות השיפוצים. מדובר על שרוולים לפינוי פסולת

המגיעים באורכים שונים, וניתנים להצבה בכל מבנה המיועד לשיפוץ, בנייה או כל תהליך אחר המצריך העברה בטוחה של פסולת בניין משטח המבנה אל מכולת אשפה מתאימה לכך.

שרוולים לפינוי פסולת מחיר

מהו שרוול לפינוי פסולת?

כאמור, שרוול לפינוי פסולת הינו אביזר ייעודי בענף הבנייה המותאם לסילוק פסולת בניין. מדובר על דליי פלסטיק ארוכים וקשיחים העמידים בפני עומס, וכן תנאים סביבתיים של חום וקור, באמצעותם מועברת פסולת בניין משטח המוקצה לכך במבנה ישירות אל מכולת אשפה. ניתן להתקין את שרוולי פינוי הפסולת בכל פתח של מבנה, כמו חלונות או דלתות, כך שהשרוול ישמש כמעין צינור ארוך וחזק לשינוע חלקי הפסולת המצטברים במהלך עבודות השיפוצים במבנה.

שרוולים לפינוי פסולת בניין – יעילות ובטיחות במוצר אחד

באמצעות שימוש בשרוולי פינוי פסולת, עובדי הבניין המבצעים את העבודה יכולים להעביר בקלות פסולת שהצטברה דרך השרוול שהותקן בפתח המבנה, וכך לא יצטרכו לסחוב שקי אשפה גדולים וכבדים דרך חדרי מדרגות או מעליות כדי להשליכם למכולת האשפה.

נוסף ליעילות של השרוול, מדובר על אביזר בטיחותי השומר על ביטחונם של אנשים העוברים בסביבת שטח המבנה המיועד לשיפוץ / בנייה. כדי להבטיח כי חלקי פסולת בניין מסוכנים לא יתעופפו לכל עבר, השרוול לפינוי פסולת מאפשר לשנע את הפסולת המושלכת דרכו באופן בטיחותי עד למכולת האשפה. כך גם עובדי הבניין אינם מסכנים את עצמם בנפילה או החלקה במהלך העברת פסולת הבניין הכבדה אל המכולה.

מתי כדאי להשכיר שרוולים לפינוי פסולת?

השכרת שרוולים לפינוי פסולת מומלצת בכל עבודת בנייה קטנה או גדולה, בין אם מדובר על עבודת שיפוץ קטנה או עבודת בנייה מקיפה הכוללת תהליכים רבים מורכבים. בכל זמן בו יש צורך באמצעי לסילוק מהיר ובטוח של פסולת ממבנה, השכרה של שרוול לפינוי פסולת תיתן את המענה הטוב ביותר לכך. כיוון שמדובר על שרוול הניתן להתקנה באורכים שונים, הוא יעיל במיוחד עבור עבודות בנייה המבוצעות בגובה כמו שיפוץ של דירות בבנייני קומות, הרחבה או בנייה של קומה נוספת בבית פרטי וכן גם עבודות בנייה במבני מסחר ותעשייה רבי-קומות.

האם כדאי לרכוש שרוולים לפינוי פסולת?

כיום ניתן לרכוש שרוולים לפינוי פסולת בניין מחברות המתמחות בכך, כאשר תהליך הרכישה מאפשר השכרת שרוולים לפינוי פסולת מחיר משתנה על פי צורך השכרה, או לחילופין קנייה של שרוולים כאלו שישמשו את הרוכש באופן קבוע. הצורך ברכישת שרוולים לפינוי פסולת קיים אצל בעלי מקצוע המתמחים בעבודות בנייה כמו קבלני שיפוצים, צבע וכו' הזקוקים לאביזר קבוע שיסייע להם להיפטר מפסולת בניין במהלך עבודתם בצורה נוחה, יעילה ובטיחותית.

עבור אנשים פרטיים או אף בעלי מקצוע אחרים הזקוקים לאמצעי פינוי פסולת באופן חד פעמי, מומלץ לבחור בהשכרת שרוולים לפינוי פסולת שיותקנו באופן חד פעמי בשטח המבנה בו מתבצעות עבודות הבנייה.

השכרת שרוולים לפינוי פסולת – מחיר ועלויות כוללות

בשונה מרכישה קבועה של שרוולים לפינוי פסולת, השכרת שרוולים לפינוי פסולת מחיר משתנה על פי הצורך ותנאי הסביבה הקיימים בשטח המבנה, כך שעלויות ההשכרה אינן קבועות ועשויות להשתנות מחברה לחברה. העלות הממוצעת של השכרת שרוולים מסוג זה מתחילה מ-650 ₪ ועד 1600 ₪, כאשר המחיר הזה מיועד עבור השכרה שבועית של שרוול פינוי פסולת המיועד לקומה ראשונה עד שלישית. במידה ויש צורך בהשכרה שרוול לקומות גבוהות יותר, עלות ההשכרה תעלה בממוצע 150-200 ₪ יותר לכל קומה.

יש לקחת בחשבון כי מחיר השכרת שרוולים לפינוי פסולת כולל בתוכו גם את שירותי ההובלה וההתקנה של השרוול, כך שמדובר על שירות כולל ולעיתים משתלם יותר. לאחר סיום עבודות הבנייה וסילוק פסולת הבניין, החברה המשכירה תדאג גם לפירוק השרוול מפתח המבנה הכלול בעלות הכוללת של השכרת השרוולים.

מה היתרונות של שרוולים לפינוי פסולת?

על ידי השכרה של שרוולים לפינוי פסולת, ניתן לבצע את עבודות השיפוץ והבנייה באופן נוח ויעיל הרבה יותר, וכך כמובן לקדם את תהליך העבודה עד לסיומו. כדי לחסוך לעובדי הבניין זמן בשינוע של פסולת הבניין מקומה שלישית ומעלה ועד לקומת הקרקע בה מכולת האשפה נמצאת, ניתן להתקין את השרוול בפתח המבנה ודרכו להעביר את פסולת הבניין שמצטברת באופן מהיר הרבה יותר.

בדרך הזו גם הקבלן המבצע את העבודה יכול לחסוך משאבים רבים בכוח האדם לו הוא זקוק, כיוון שאיננו צריך כוח עבודה פיזי נוסף שישנע את פסולת הבניין מהדירה בה עבודת הבנייה מתבצעת. יחד עם יתרונות היעילות, מהירות וחיסכון בכוח אדם מדובר על צורך בטיחותי עבור עובדי הבניין וגם עבור אנשים הנמצאים בשטח המבנה. 

לרוב מכולות אשפה של פסולת בניין מוצבות ברחוב בקרבת מקום המבנה, עניין החושף את עוברי האורח להימצאות בקרבת הפסולת המושלכת. לכן באמצעות העברת הפסולת דרך השרוול הקשיח אל המכולה, נשמרת בטיחותם של האנשים הנמצאים בקרבת מקום מפני חלקי פסולת שעשויים להתפזר בסביבה.

היכן ניתן להשיג מכולות פינוי פסולת בניין?

כיוון ששרוולי פינוי פסולת מחוברות אל מכולות אשפה ייעודיות, יש לדאוג להצבה של מכולות מתאימות לכך לפני תחילת עבודות הבנייה והתקנת השרוול. קיימת אפשרות להשכיר מכולות פינוי פסולת בנייה דרך אותן חברות המתמחות בהשכרה של שרוולים לפינוי פסולת, כאשר עלות השכרה תכלול הצבה של מכולה ופינוי הפסולת שבה אל אתר הטמנה מורשה. 

אז מה היה לנו בכתבה: