שרוולים לפינוי פסולת למכירה

אם החלטתם לבצע שיפוץ קטן או נרחב בביתכם, דעו כי עליכם לדאוג להצבת מכולת אשפה ייעודית עבור פסולת הבניין שתצטבר במהלך עבודת השיפוץ. מכולת האשפה תכיל רק את פסולת עבודת הבנייה, ותועבר אל אתרי הטמנה ייעודיים עבור פסולת מסוג זה. כדי לייעל ולהקל על מלאכת העברת הפסולת אל המכולה הייעודית לכך, ובמיוחד אם מדובר על שיפוץ הנעשה במבנה רב קומות, מומלץ להיעזר בשרוולי פינוי פסולת איכותיים.

שרוולים לפינוי פסולת למכירה

למה מיועדים שרוולים לפינוי פסולת?

שרוולים לפינוי פסולת הינם חלקי פלסטיק עגולים, קשיחים ואטומים המחוברים אחד לשני ליצירת שרוול פלסטיק ארוך ועמיד. שרוול זה משמש את העובדים בעבודות השיפוצים במבנה כדי להעביר פסולת בניין ישירות אל מכולת האשפה, מבלי לבצע עבודה מאומצת של העברת הפסולת שנצברה באופן ידני על ידי איסופם בשקים והעברתם במורד מדרגות או מעלית המבנה.

ניתן למצוא שרוולים לפינוי פסולת למכירה המשמשים בעלי מקצוע רבים מענף הבנייה, כך שנוסף לשירותי השיפוצים שהם מציעים ניתן לכלול בעבודתם גם את נושא איסוף פסולת הבניין בצורה מקצועית ומהירה, מבלי להיעזר בבעל מקצוע נוסף המבצע את שירות פינוי הפסולת.

מה היתרונות בהצבת שרוול פינוי פסולת?

כאשר מותקן שרוול פינוי פסולת בפתח המבנה המיועד לשיפוץ, עובדי הבניין יכולים בעזרתו לחסוך מאמץ רב הודות לסילוק פסולת שהצטברה במהלך העבודה בצורה נוחה וקלה על ידי העברת הפסולת דרך השרוול, המחובר ישירות אל מכולת האשפה הייעודית הניצבת סמוך לשטח המבנה. השרוול יעיל במיוחד עבור עבודות בנייה במקומות גבוהים, כך שבעזרת סילוק פסולת הבניין דרך השרוול ניתן לחסוך זמן ומאמץ בהורדת הפסולת באופן פיזי ומאומץ.

נוסף לכך, שרוולים לפינוי פסולת למכירה מאפשרים להעניק סביבת עבודה בטוחה עבור העובדים וגם עבור עוברי אורח בסביבת שטח המבנה, כך שכל חלקי הפסולת המושלכים מהמבנה מועברים בצורה בטיחותית דרך השרוול הייעודי ונמנע התפזרות מסוכנת של חלקי עץ, עפר, זכוכיות, אבנים וכו'.

מה כדאי – שרוולים לפינוי פסולת למכירה או השכרה?

כיום ניתן למצוא שתי אופציות של שרוולים לפינוי פסולת, כאשר אפשרות אחת היא שרוולים לפינוי פסולת למכירה או שרוולים לפינוי פסולת המיועדים להשכרה. כדי לדעת איזה אפשרות היא הטובה ביותר, יש להבין קודם כל מהי המטרה לשמה יש לרכוש את השרוול לפינוי פסולת בניין.

במידה ומדובר על בעל מקצוע מתחום הבנייה, כמו קבלן שיפוצים, המבצע שימוש שוטף בשרוולים מסוג זה במהלך עבודתו – הרי שיהיה לו משתלם יותר לרכוש את השרוולים מאשר להשכיר אותם. לעומת זאת, אנשים פרטיים או בעלי מקצוע אחרים המעוניינים לבצע עבודות פינוי פסולת באופן חד פעמי יוכלו להסתפק בהשכרה של שרוול לפינוי פסולת.

מהי העלות?

חברות המתמחות בשרוולי פינוי פסולת מאפשרות להשכיר או לרכוש את האביזרים הללו, כאשר עלות ההשכרה לרוב תהיה על פי טווח זמן מסוים שנקבע מראש. לרוב עלות השכרה שבועית של שרוול לפינוי פסולת תנוע בין 650 ₪ ועד 1600 ₪, זאת בהתאם לגובה שטח המבנה, מורכבות התנאים המצויים בשטח בו המבנה נמצא, אורך השרוול, סוג השרוול ופרמטרים נוספים.

במקרה של שרוולים לפינוי פסולת למכירה ניתן למצוא עלויות הנעות בין 250 ₪ ועד 460 ₪, כאשר העלות היא עבור יחידה אחת של שרוול הכוללות שרשראות מובנות עליו.

אילו שירותים נלווים לרכישת שרוולים לפינוי פסולת?

נוסף לשירותי קנייה או השכרה של שרוולים לפינוי פסולת, החברות המתמחות בתחום זה מספקות גם שירותים נלווים כמו השכרה של מכולות אשפה לפסולת בנייה, הובלת מכולות אשפה אל אתרי הטמנה ו/או מחזור ייעודיים ועוד שירותים נוספים.

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

השכרת ציוד בנייה מתקדם

תוכן עניינים